Michał Rogowicz | 15-07-2013 12:04 |

Nokia Lumia 925 na aukcjach internetowych. Cena ponad 2 tys. zł…

Nokia Lumia 925W największym serwisie aukcyjnym w Polsce można już kupić multimedialny smartfon Nokia Lumia 925 – jedną z najnowszych Lumii. Ceny za ten model przekraczają 2 tys. zł, ale myślałem, że będą większe…

Na Allegro znalazłem obecnie 8 ofert sprzedaży smartfona Nokia Lumia 925. Są dostępne wersje z pamięcią 16 oraz 32 GB.

Zdecydowanie częściej sprzedawana jest Lumia 925 z 16GB, ale znalazłem takie dwie oferty dotyczące 32 GB. Jednak jedna obudowa była z logiem amerykańskiej sieci komórkowej Verizon. Drugi model już był bez żadnych napisów – oryginalna obudowa.

Ceny wahają się w granicach 2300-2500 zł.
Nie są większe, ani mniejsze. Nie ma większej różnicy pomiędzy 16, a 32 GB. W sumie ofert jest tak mało, bo ten model jeszcze oficjalnie w sprzedaży, w Polsce, nie pojawił się. Z pewnością są to sztuki ściągane z zagranicznych magazynów Nokii.

Jeśli chodzi o wersje kolorystyczne, to głównie są to białe, szare oraz czarne. Na razie nie ma żadnych „odważnych” kolorów… Ja to szczerze czekam właśnie na jakąś żółtą wersję, a nie tylko te „nudne” szarości. Ja już mam dosyć takich smartfonów i teraz tylko kolorowe obudowy. Zółty na Lumii 720 prezentuje się doskonale…

Co ważne – wszystkie sprzedawane smartfony Nokia Lumia 925 sprzedawane są z polskim menu oraz gwarancją wynoszącą 24 miesiące. Nie ma problemu z serwisowaniem tego modelu w Polsce.

A ktoś z Was już zakupił Lumie 925? Czy jednak poczekacie jeszcze parę tygodni, aż cena spadnie o kilkaset złotych? Bo według mnie już po wakacjach będzie to cena poniżej 2 tys. zł…

 • Robek

  Ja tam czekam na 1020

  • Michal_Rogowicz

   a jaką przewidujesz cenę?

   • kurde

    Już wczoraj pojawił się news na temat ceny Lumii 1020. Jeżeli to prawda to cena zwala z nóg… niestety nie tym że jest taka niska, ale wręcz przeciwnie.

   • Robek

    Ja obstawiałem ze będzie kosztować ok 3000zł ale z tego co czytam to jest przewidywane 800euro czyli ponad jakieś 3400 więc drogo :/

    • Michal_Rogowicz

     na początku cena będzie koło 2800 zł….

 • Czytelnik

  Zacieram ręce i odkładam złotówki, żeby po wakacjach kliknąć „kup teraz” 😉

  Mam tylko kilka uwag, nie do samej Nokii, a do Ciebie Michał i do prowadzenia samej strony.
  Czytam tu newsy niemal codziennie i pomimo wielu ciekawych informacji jakie publikujesz, mała sugestia ode mnie.
  Nie piszę tego po to, żeby dogryzać, albo obrazić, bo nie o to chodzi, ale jeśli upublicznia się w sieci własny tekst, który czyta wiele osób, powinien być napisany przynajmniej składniowo i gramatycznie poprawnie… Bez urazy, ale czytając Twoje zdania mam wrażenie, że napisał je gimnazjalista, który na siłę i bez powodzenia próbuje zastosować wszystkie znane mu zasady języka polskiego, jednocześnie używając potocznych wyrazów i zwrotów.
  Zdania są krótkie, są przecinki, myślniki, wielokropki, niby tak jak być powinno, ale co z tego, jeśli jest ich za dużo, często w nieodpowiednich miejscach, a składnia zdania wygląda „jakby chciała, a nie mogła”. Poza tym cała masa powtórzeń, powtórzeń i jeszcze raz powtórzeń. Włącz sobie podkreślanie błędów podczas pisania, albo daj komuś tekst do sprawdzenia przed publikacją, jeśli sprawia Ci to trudność.

  Tutaj kilka losowo wybranych przykładów, które rzuciły mi się w oczy:

  – zaczynasz zdania od „jednak” i „ale”,
  – „W sumie ofert jest tak mało, bo ten model jeszcze oficjalnie w sprzedaży, w Polsce, nie pojawił się.” Można napisać to samo 10 razy prościej i bez „W sumie”, które jest określeniem potocznym,
  – nie mówi się „kameruje”, a „filmuje” (ciekawe, bo w nazwie tematu użyłeś pierwszego, a w samym tekście drugiego),
  – bardzo dużo zdań zaczynasz od „ja” i używasz tego słowa tam, gdzie nie jest potrzebne: „Sam byłem ciekaw efektu… I ja jestem całkiem miło zaskoczony”,
  – „Jestem tym miło zaskoczony, bo to plastik i nic więcej. Ale od razu dodam – jakość szczególnie o tego smartfona nie dbałem.”, „[…] to nie jest źle, ale nie ma szału” – czy to jest tekst na poziomie internetowej recenzji?
  – w pierwszej osobie piszesz: „lubie”, „sądze”, „napisze”. Warto sobie przypomnieć, że ŻADEN czasownik w 1os. l.poj. nie kończy się na „e” tylko na „ę”,
  – zbyt często zaczynasz pytania od „A”, poza tym biernik l.poj. chyba wszędzie w Twoich tekstach stracił prawo bytu: „A ktoś z Was już zakupił Lumie 925?”. LumiĘ.

  Wystarczy.
  To komentarz poglądowy. Nie ma za zadanie obrażać, a tylko zasugerować i dać wskazówkę, że poziom publikowanej w Internecie wypowiedzi nie jest taki, jak być powinien.

  P.S.: co do kolorów Lumii 925 – myślę, że innych nie będzie.

  Pozdrawiam,

  czytelnik.

  • artpm

   Właśnie kupiłem na All za 2350. Cóż-nie wytrzymałem. Na ebay.co.uk ceny „Buy now” kształtują się powyżej 400 £ (w sklepach w UK ok 500£) a więc powyżej 2000PLN-a tam model ten dostępny jest już ponad miesiąc i generalnie nie należy do zbyt popularnych co powinno oznaczać, że model ten powinien być relatywnie tani a nie jest. Generalnie nie sądzę, aby po wprowadzeniu L925 do sprzedaży ceny w PL poleciały jakoś specjalnie na pysk.
   I jeszcze jedno- Nokia póki co nie przewiduje do modelu 925 innych kolorów niż biały, czarny i szary. U polskich operatorów powinien pojawić się w grudniu/na gwiazdkę.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama