Michał Rogowicz | 05-12-2013 12:46 |

Nokia Lumia 925. Galeria zdjęć. Prezentuje się nieźle…

Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

Od kilku dni testuje multimedialnego smartfona Nokia Lumia 925 i muszę przyznać, że od razu mi się spodobał. Szczególnie tylna klapka prezentuje się niesamowicie – jak guma, a jednak to aluminium.

Multimedialny smartfon Nokia Lumia 925 to następca modelu Lumia 920, ale trzeba przyznać, że kolejna generacja Lumii okazała się o wiele lepsza i to chyba pod każdym względem. Szczególnie design się poprawił – odchudzono, zmniejszono wymiary, a do tego prezencja Lumii się polepszyła.

Tył obudowy to mistrzostwo!

Najbardziej przypadła mi do gustu tylna część obudowy. Jej wykonanie to po prostu mistrzostwo świata! Na tyle widać jakby to była guma, a jednak jest to dobrej jakości plastik, ale wykonany dość oryginalnie. Ramka smartfona została wykonana z aluminium. Mi po prostu się to podoba i to bardzo!

Gdy dotyka się obudowy to wydaje się, że jest to guma, a jednak aluminium.

Solidna konstrukcja

Cała obudowa smartfona Nokia Lumia 925 została wykonana bardzo dobrze. Cała konstrukcja wydaje się solidna – nic nie trzeszczy, nie odstaje. Również mniejsze upadki nie powinny sprawić Lumii 925 żadnego problemu.

Zobacz także: Szron na szybie okiem Nokia Lumia 925. Jak oceniacie zdjęcia?

Oczywiście, jak w każdej Lumii, i w tej postawiono na minimalizm. Z boku znajdują się przyciski do regulacji głośności, zasilania oraz spust aparatu. Natomiast u góry jest port microSIM, wysuwany, a także wejście microUSB oraz jack 3,5mm.

Lumia 925 po prostu mi się podoba!

Najzwyczaniej w świecie, Nokia Lumia 925 to smartfon, który bardzo mi się podoba i pod względem designu jest po prostu mistrzem. Jeszcze żadna Lumia tak mi nie przypadła do gustu…

A Wy co sądzicie o Lumii 925? Używa już ktoś?

Nokia Lumia 925

Obraz 1 z 19

Multimedialny smartfon Nokia Lumia 925 z Windows Phone 8 i aparatem PureView.

 • Sebastian

  Tył na pewno jest wykonany z aluminium ? Wydawało mi się że tylko ramka…

 • Tomek

  Korzystam od 28.11.2013 . Aktualnie myślę nad sprzedażą. Samo w sobie urządzenie jest świetne- bardzo dobry aparat, ładny jasny wyświetlacz, wykonanie z górnej półki ale niestety Windows Phone- sam nie wiem- mam mieszane uczucia- po przesiadce z Androida czuję się w jakiś sposób ograniczony. Nie podoba mi się chociażby to, że maile nie aktualizują się „on the go” czy to, że za każdym razem w mailu muszę zaznaczać „pobierz obrazy”. Poza tym sam nie wiem co mi nie pasuje w Windows Phone ale korci mnie strasznie LG G2 – tu niestety wykonanie już dużo gorsze, aparat wydaje mi się też ciut gorszy ale za to bardziej rozbudowany system.

  Kafelki są spoko- prosta obsługa i pewność, że wszystko będzie szybko, płynnie działało- to na pewno. Jednak mi osobiście chyba brakuje normalnej tapety, menu etc.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama