MIchał Rogowicz | 03-10-2012 13:58 |

Nokia Lumia 920 w przedsprzedaży w Szwecji. Cena….

Nokia Lumia 920Oficjalnie smartfon Nokia Lumia 920 nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale na razie można go zamówić w ofertach przedsprzedażowych. Tym razem w Szwecji, gdzie jego cena wynosi około 2,5-3 tys. zł, w zależności od wersji kolorystycznej.

Do tej pory multimedialny smartfon Nokia Lumia 920 nie jest dostępny w sprzedaży. Obecnie można tylko składać zamówienia w ofercie przedsprzedażowej. Jak na razie takiej możliwości nie ma w Polsce, ale można to uczynić, w Niemczech, Włoszech, czy teraz w Szwecji.

Jak wygląda sprawa związana z cenami? Za białą wersję Nokii Lumia 920 trzeba zapłacić 5990 koron szwedzkich, co daje około 2,9 tys. zł. Nieco taniej jest w przypadku czerwonego. Wtedy cena wynosi około 2,7 tys. zł.

Nokia Lumia 920 przedsprzedaż w Szwecji

Oczywiście nie są to małe ceny, ale w Polsce na pewno będzie taniej, bo w dużej mierze cena danego modelu na rynku zależy też od zamożności społeczeństwa. Ja myślę, że w Polsce cena będzie oscylować w granicach 2,2 tys. zł. A Wy co sądzicie? Jaka jest według Was maksymalna cena?

 • Łukasz

  Wydaje mi się, że spojrzałeś zbyt optymistycznie na przyszłą cenę L920 🙂 różnica między jednym a drugim rynkiem przeszło 100 Euro, niemożliwe. Sądzę, że cena początkowa to 2499 zł.  Szybko spadnie jestem tego pewien, historia pokazała że tak jest i teraz też tak będzie. 

  • Też obstawiam 2500 w momencie premiery. Co do szybkiego spadania cen – to zależy co zdefiniujemy przez „szybko”. W świecie elektroniki tak to już jest, że niby cena spada, ale nowy model jest już za rogiem i człowiek sobie znowu zadaje pytanie, czy nie poczekać i kupić nowszy – Tak można bez końca w sumie.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama