Michał Rogowicz | 27-02-2013 12:58 |

Nokia Lumia 920 vs HTC One. Zdjęcia nocą – porównanie

Nokia Lumia 920 i HTC OneW najpopularniejszym serwisie z plikami wideo, YouTube.com, znalazłem bardzo ciekawe porównanie dwóch multimedialnych smartfonów HTC One oraz Nokia Lumia 920. A dokładniej zdjęć wykonanych w nocy za pomocą aparatu.

Na poniższym wideo, autor skupił się na sprawdzeniu jak multimedialne smartfony Nokia Lumia 920 i HTC One, a dokładniej ich aparaty fotograficzne, radzą sobie z wykonaniem zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu.

HTC One to najnowsze dzieło firmy HTC. Wyposażono go w aparat fotograficzny o matrycy 4 megapiksela. Tak, nie pomyliłem się 🙂 Ale jest możliwość nagrywania filmów w jakości full HD.

Jak patrzycie na wideo, to macie problem z wyłonieniem zwycięzcy? 🙂 Oczywiście HTC się starało, ale takich zdjęć, jak Lumia 920 nie wykona…

 • 2khz88

  Panie Michale nowy HTC One nie posiada matrycy 4MP ani nawet 8MP. Nowy HTC posiada 3 matryce, z których każda ma 4 Mp i ten aparat działa na zupełnie innej zasadzie niż aparat Nokii. Zanim zacznie pan pisać kolejny tekst proszę trochę poczytać o sprzęcie, który pan przedstawia.

  • Nizmo

    To pisze jakiś dzieciak, który cały czas jara się aparatem Lumii.

   • Mateo244

    Zgadzam się z przedmówcą. Niestety poziom merytoryczny newsów na tym portalu delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo w każdym tekście mnóstwo literówek, błędów stylistycznych. Faktycznie wskazuje to na styl pisania gimnazjalisty. Czasami tu zaglądam (już coraz rzadziej), jednak coraz mniej tu merytorycznych informacji na temat sprzętu, za to mnóstwo znalezionych gdzieś w sieci pseudo testów które mają za zadanie na siłę udowodnić wyższość Nokii z WP nad czymkolwiek innym. Poziom raczej mierny, całość żenująca niestety, a szkoda bo kiedyś poziom był wyższy.

 • Dynia

  Jak jesteście tacy dociekliwi to napiszcie do :

  mgsm – http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/one/

  telepolis – http://www.telepolis.pl/telefony/htc-one,4,2,2325.html

  do ludzi z komentarzy z komórkomanii – http://komorkomania.pl/2013/02/22/htc-one-najlepszy-smartfon-na-rynku-wideo

  benchmark – http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/htc-one-test.html

  HTC nie podaje oficjalnie na stronie jaki ma aparat z tyłu więc skąd wiecie niby , że on ma 8 czy 12 Mpx  ??? Tak samo infonokia, i inne strony które wyżej wymieniłem…

  http://www.htc.com/pl/smartphones/htc-one/?PS=1&cid=sem244p84164#specs

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama