Michał Rogowicz | 08-08-2014 10:06 |

Nokia Lumia 730 z Lumia Debian Red. Co oferuje i kiedy premiera?

Nokia Lumia 730

fot. wpcentral.com

W sieci pojawiły się informacje i zdjęcia dotyczące najnowszego smartfona Nokia Lumia 730. Można go zobaczyć na pierwszych zdjęciach wraz z systemem Lumia Debian Red. W tej chwili jest to kodowe oznaczenie, co może sugerować obecność Windows Phone 8.1 Update 1.

Nokia LUmia 730 nie została jeszcze nigdy przedstawiona, aż do dzisiaj. Pojawił się pierwszy przeciek, w sumie drugi, a już znamy nazwę, wygląd oraz specyfikację techniczną. Trzeba przyznać, że ktoś zdobył sporo informacji na jeden raz.

Nokia Lumia 730 ma zainstalowany system operacyjny Lumia Debian Red, który na pewno ukrywa coś pod kodowym oznaczeniem. Niewykluczone, że jest to Windows Phone 8.1 z najnowszą aktualizacją Update 1. Jednak ta informacja nie jest potwierdzona. Pewny jest natomiast wygląd, ponieważ opublikowano również zdjęcie. Design i stylistyka niczym specjalnym się nie wyróżnia. Nadal Lumie korzystają z tych samych wzorców.

Zobacz także: Koncepcyjna Nokia Lumia 330. Wygląda intrygująco [galeria]

Nokia Lumia 730 ma być smartfonem przeznaczony dla osób, które nadmiernie wykonują zdjęcia typu selfie. Na przodzie obudowy znajdzie się aparat 5 Mpix, który pozwoli na jasne i wyraźne zdjęcia. Z tyłu pojawi się nieco mocniejsze rozwiązanie – 6,5 Mpix z diodą LED. Obudowa skrywa również wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1280×720 pikseli.

W tej chwili nie wiadomo kiedy Nokia Lumia 730 zadebiutuje,a le ja czekam z niecierpliwością. Ciekawi mnie jak aparat do selfie sprawdzi się w praktyce…

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama