Michał Rogowicz | 12-09-2013 11:10 |

Nokia Lumia 720 pojawi się w wersji Dual-SIM? Info z dość pewnego źródła

Nokia Lumia 720W serwisie mikroblogowym Twitter pojawiła się po raz kolejny ciekawa informacja dotycząca smartfonów Lumia. Tym razem dotyczy to smartfona Nokia Lumia 720 z obsługą technologii Dual-SIM. Czy faktycznie jest na to szansa?

Na Twitterze skarbnicą wiedzy na temat telefonów komórkowych firmy Nokia, a dokładnie ich urządzeń przed premierą jest profil Evleaks. To on co jakiś czas prezentuje ciekawe wiadomości dotyczące smatfonów i wszelkich produktów oraz usług Nokii. Przeważnie nie myli się i ma racje. Pamiętacie sprawę Nokii Bandit, która okazała się Lumią 1520? Albo tabletu Nokia Sirius? Za wszystkimi tymi przeciekami stoi ta sama osoba – Evleaks.

Nokia Lumia 720 z Dual-SIM

Tym razem podał wiadomość na temat nowej wersji multimedialnego smartfona Nokia Lumia 720. Otóż według jego informacji już niedługo w sprzedaży pojawi się Lumia 720 w wersji Dual-SIM, czyli z obsługą dwóch kart SIM jednocześnie. Byłby to pierwszy model fińskiego producenta z Dual-SIM, chociaż wcześniej pojawiały się plotki o Nokia Lumia 625 z Dual-SIM. Jednak po premierze w Play tego modelu cisza….

Nokia Lumia 720 Dual-SIM

Technologię Dual-SIM jest możliwa do obsłużenia przez układ Qualcomm, więc wydaje się kwestią czasu kiedy Nokia pokaże smartfony z Dual-SIM. Być może stanie się to jeszcze we wrześniu podczas konferencji w Nowym Jorku… Tylko teraz pozostaje pytanie – Windows Phone 8 GDR2 może współpracować z Dual-SIM? Macie jakieś informacje? Czy dopiero w kolejnej wersji platformy pojawi się taka możliwość?

Ale czy faktycznie potrzebne są smartfony z Dual-SIM? Czy kupilibyście? Według mnie na pewno część osób zdecyduje się na kupno, ponieważ zamiast dwóch urządzeń ograniczy się do jednego.

 • Zenek

  ja na pewno kupię!

 • vs

  nie wiem ale jak będzie możliwość obsługi aero2 to kupię na pewno!

 • Bolo

  Oby wyszła szybko bo potrzebuje jej 😉

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama