Michał Rogowicz | 24-07-2013 12:12 |

Nokia Lumia 720 oraz Nokia Lumia 920 w nowej cenie w Play

Play logoMarcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, poinformował na swoim blogu o nowej cenie multimedialnych smartfonów Nokia Lumia 720 oraz Nokia Lumia 920 w wybranych ofertach.

Rzecznik sieci komórkowej Play stosunkowo często informuje o zmianach cenach w cennikach niektórych telefonów. Tym razem przeceniono kilka modeli smartfonów, w tym są dwa urządzenia fińskiego producenta – Nokia Lumia 720 oraz Nokia Lumia 920.

Nokia Lumia 720 w taryfie Formuła 4.0 z Internetem przeceniono z 89 zł na 1 zł. Z kolei Nokia Lumia 920 to prawdziwy hit! Play obniżył cenę z 839 zł na… 1 zł! Wystarczy kupić smartfona w Formuła 4.0 z Internetem Max.

Wszystkie informacje są dostępne w cenniku. Ale ja jestem miło zaskoczony dużą obniżką ceny Lumii 920, ale czy to spowoduje, że sprzedaż wzrośnie? To jest pytanie..

  • artmuzak

    W Orange w taryfie 89,90 Nokia Lumia 920 jest w cenie 399zł. Szału zakupów nie widać. Nie dość, że w Polsce ceny telefonów są absurdalne w stosunku do zarobków to jeszcze abonamenty nie przystają do tego co można uzyskać w cywilizowanych państwach świata gdzie od dawna internet występuje bez limitu danych. Dobrze to widać po cenach Iphone`a, który jest w Polsce oferowany w cenach zaporowych i stał się wyznacznikiem tzw. statusu „biznesmena”, czyli faceta, który nic nie potrafi na nim zrobić (to akurat jest niejako tożsame z zamkniętym IOS), ale błyśnie nadgryzionym jabłkiem na spotkaniu i już wzbudza podziw otoczenia, a sekretarki stają się wilgotne 🙂

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama