Michał Rogowicz | 06-03-2013 12:26 |

Nokia Lumia 620. Galeria zdjęć. Mi się podoba… A Wy co sądzicie?

Nokia Lumia 620Dzisiaj przygotowałem dla Was galerię zdjęć przedstawiającą zółtą wersję multimedialnego smartfona Nokia Lumia 620 z Windows Phone 8. Chociaż to plastik, to jednak dobrze spasowany.

Ja do testów otrzymałem żółtą wersję smartfona Nokia Lumia 620 i w sumie się ucieszyłem, bo zawsze chciałem użytkować zółą L920, ale niestety, albo stety, trafiła mi się czarna. Ale wracając do samej Lumii 620, to oczywiście jakość wykonania jest o kilka klas niższa niż L920, ale tutaj nie ma co porównywać.

Nokia Lumia 620
to smartfon z systemem operacyjny Windows Phone 8, który na pewno będzie najtańszy na rynku z tą platformą. Jest to pewne jeśli chodzi o Nokie.

Zobacz także: Przykładowe wideo nagrane smartfonem Nokia Lumia 620 [wideo]

Obudowa Lumii 620 została wykonana głównie z plastiku, ale stosunkowo dobrej jakości, ponieważ gdy weźmiemy urządzenie do ręki, to nic nie trzeszczy, nie odstaje. Na pewno nie rozleci się po byle jakim upadku. Jednak trzeba na nią uważać, bo odpornością nie grzeszy… Same wymiary L620 są optymalne – pasuje do ręki, ale osobiście lubię większe modele.

Polecamy również: Nokia Lumia 620 i aparat fotograficzny. Zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu. Galeria

Sama stylistyka również przypadłą mi do gustu. Żółty kolor w smartfonie to na pewno coś, co może nas wyróżnić na ulicy. Ja już zauważyłem spojrzenia, gdy trzymam go przy uchu 🙂

A Wam podoba się Nokia Lumia 620? Jaki kolor byście dla siebie wybrali – żółty, biały, czarny? Obecnie takie są dostępne w sprzedaży….

Nokia Lumia 620

  • Neptun

    chciałbym go wziąć do ręki…..

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama