Michał Rogowicz | 17-07-2012 12:22 |

Nokia Lumia 610 NFC i Nokia C5-00 5MP w tym tygodniu w Orange

Nokia Lumia 610Wojciech Jabczyński, rzecznik sieci Orange, na swoim blogu poinformował, że jeszcze w tym tygodniu będą dostępne nowe telefony fińskiego producenta. Są to modele Nokia Lumia 610 NFC i Nokia C5-00 5MP.

Jeszcze w tym tygodniu w salonach i sklepie internetowym Orange będzie można kupić dwa nowe modele fińskiego producenta. Jest to Nokia Lumia 610 NFC i Nokia C5 5MP. Szczególnie dziwi mnie fakt wprowadzenia tego drugiego telefonu, ponieważ jest on już stosunkowo stary. Na rynku debiutował kilka lat temu, a dopiero Orange teraz go oferuje? Trochę dziwne. Nokia C5 5MP może jest i stara, ale podczas testów wypadła nieźle i mogę go polecić smiało. Jest to prosty i wygodny telefonik.

Zdecydowanie ciekawszą nowością jest smartfon Nokia Lumia 610 z technologią NFC, która będzie obsługiwać płatności zbliżeniowe, ale także szybkie sparowane urządzeń. Jest to dokładnie taki sam model co Nokia Lumia 610, ale wyróżnia go jedynie NFC.

Zwracam uwagę na ten ostatni, który będzie umożliwiał w przyszłości robienie transakcji zbliżeniowych. Komercyjnie NFC w Orange pojawi się do końca tego roku

tak Wojciech Jabczyński wypowiedział się o Lumii i technologii NFC na sowim blogu.

Ja już się nie mogę doczekać kiedy NFC na dobre zadomowi się w Polsce, bo jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie.

Zamierzacie udać się po Lumie 610 NFC do Orange?

  • Zainteresowany

    Ja sie przymierzam do Lumii 610 wlaśnie z NFC

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama