Michał Rogowicz | 10-07-2014 10:30 |

Tak będzie wyglądać Nokia Lumia 530 [zdjęcie]

Nokia Lumia 530W sieci pojawiło się zdjęcie, które ma przedstawiać multimedialnego smartfona Nokia Lumia 530. Czy faktycznie tak będzie wyglądała Lumia 530?

Nokia Lumia 530 na blogu pojawia się w ostatnich dniach coraz częściej. Premiera tego sprzętu jest coraz bliżej, ponieważ liczba plotek wzrasta. A teraz wiemy jak będzie wyglądał. Jeden z użytkowników Twittera opublikował kilka zdjęć, które pokazują Lumia 530 w całej okazałości. Fotki są całkiem dobrej jakości i dzięki temu możemy zobaczyć, jak będzie wglądała Lumia 530.

Nokia Lumia 530

Lumia 530 wydaje się być klasycznym smartfonem. Będzie stosunkowo „gruby” i na pewno wykonany z plastiku. To kolejny tani przedstawiciel smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Na pokładzie tego sprzętu znajdziemy 512 MB RAM, 2-rdzeniowy procesor oraz Dual-SIM. Z pewnością nie zabraknie także WiFi, Bluetooth, aparatu fotograficzneg, GPS, aplikacji nawigacyjnych.

Czy podoba się Wam ten sprzęt? Moim zdaniem jeśli cena nie przekroczy 400 zł, to może być ciekawą propozycją i alternatywą dla tanich smartfonów z Androidem. Co sądzicie?

źródło: wmpoweruser.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama