Michał Rogowicz | 11-07-2013 14:13 |

Nokia Lumia 520. Najlepiej sprzedający się smartfon z Windows Phone! Ile sztuk?

Nokia Lumia 520 adduplexFirma Nokia może mieć powody do zadowolenia. Budżetowy smartfon Nokia Lumia 520 z systemem operacyjnym Windows Phone 8 bije rekordy popularności na świecie, jak na Windows Phone. Według danych AdDuplex, obecnie najlepiej sprzedającym się smartfonem z Windows Phone jest Nokia Lumia 520!

Informacje o sprzedaży Nokia Lumia 520, a dokładniej o popularności, przekazał Alan Mendelevich z firmy analitycznej AdDuplex. Na swoim profilu w serwisie mikroblogowym Twitter napisał, że mamy nowego króla WIndows Phone!

Obecnie najlepiej sprzedającym się smartfonem z Windows Phone jest właśnie budżetowa Nokia Lumia 520. Zdetronizowała one wszystkie pozostałe urządzenia, m.in. Lumie 800, czy Lumie 920.

Zobacz także: Nokia Lumia 520. Galeria zdjęć. Zgrabny, tani, plastikowy, ale bardzo udany!

Jednak mnie to tak naprawdę nie dziwi, bo od dwóch tygodni testuje smartfona Nokia Lumia 520 i muszę przyznać, że jest świetny. Jak na ten przedział cenowy, to raczej nie znajdziemy lepiej prezentującego się i wyposażonego urządzenia.

Tylko pytanie, ile Nokii udało się sprzedać sztuk Lumii 520? Jak obstawiacie? Mi się wydaje, że wynik 3 mln sztuk został spokojnie osiągnięty, jeśli spoijrzeć na cały świat. Czy jednak poleciałem trochę zbyt optymistycznie?

  • Konrad Uroda-Darłak

    Nic niespodziewanego xd

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama