Michał Rogowicz | 17-06-2014 10:55 |

Nokia Lumia 2520. Zdjęcia i film nagrany aparatem

Nokia Lumia 2520 obiektywMultimedialny tablet internetowy Nokia Lumia 2520 charakteryzuje się obecnością aparatu fotograficznego PureView o matrycy 6,7 Mpix. Jak myślicie, można liczyć na dobrą jakość zdjęć i filmów? Sami zobaczcie.

Tablet internetowy Nokia Lumia 2520, to urządzenie ważące 610 gramów, więc nie mogło w nim zabraknąć aparatu. Producent zdecydował się na matrycę o wielkości 6,7 megapikseli. Optykę dostarczył sprawdzony partner – ZEISS. Kamera pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości full HD z prędkością 30 fps. 6.7 Mpix to nie jest na pewno liczba, która mogłaby nas zwalić z nóg, ale już wielokrotnie udowadniam, że nie tylko liczby się liczą, a faktyczna jakość. I jak jest w przypadku tabletu Nokia Lumia 2520?

Sami możecie ocenić jakość zdjęć i filmów, czy jesteście zadowoleni. Według mnie naprawdę nie jest źle, i jak na 6,7 Mpix to producent odwalił kawał dobrej roboty. Oczywiście szczęka na sam widok „nie opada”, nie ma wielkiej „gry kolorów”. Ale na dużym ekranie zdjęcia wyglądają wyraźnie. Szczególnie w dzień, bo w nocy to już z tym gorzej. Gwarantuje, że wykonane materiały jeszcze lepiej wyglądają na ekranie tabletu.

Na pewno rejestrowany dźwięk mógłby być w nieco lepszej jakości, ale w sumie na ulicy, gdzie nagrywałem ten filmik by duży hałas.

Oryginalne rozdzielczości fotek znajdziecie tutaj.

Nokia Lumia 2520. Kamera

Nokia Lumia 2520. Zdjęcia wykonane aparatem

Nokia Lumia 2520

Obraz 1 z 12

Zdjęcie wykonane aparatem 6.7 Mpix.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama