Michał Rogowicz | 10-03-2014 15:48 |

Nokia Lumia 1520 z PureView 20 Mpix. Galeria wykonanych zdjęć aparatem

Nokia Lumia 1520 obiektywMija poniedziałek i mam dla Was kolejny autorski materiał związany z phabletem Nokia Lumia 1520. Urządzenie jest wyposażone w aparat fotograficzny wykonany w technologii PureView z matrycą 20 megapikseli.

Multimedialny phablet Nokia Lumia 1520 to duży sprzęt, ponieważ wyświetlacz charakteryzuje się sporym rozmiarem – 6 cali. Jednak jakość prezentowanych grafik jest na rewelacyjnym poziomie, ponieważ ekran obsługuje rozdzielczość 1080p. Ale to nie jedyny atut tego sprzętu.

Nokia Lumia 1520 została również wyposażona w bardzo dobry aparat fotograficzny. Kamera charakteryzuje się technologią PureView o matrycy 20 megapikseli z możliwością nagrywania filmów 1080p. Aparat wspiera także optyczną stabilizację obrazu, zoom, ale także ma diodę doświetlającą filmy oraz zdjęcia.

A jak w praktyce spisuje się kamera? Otóż już wcześniej publikowałem filmik nagrany w dzień oraz w nocy, a teraz możecie ocenić jakość zdjęć. Wszystkie zostały zrobione w trybie automatycznym. Nic przy nich nie modyfikowałem, tak abyście najlepiej mogli ocenić ich jakość. Oryginalne rozdzielczości znajdziecie tutaj oraz tutaj. Na potrzeby bloga te poniższe mają zmniejszoną rozdzielczość.

A Wy jak oceniacie?

Nokia Lumia 1520

Obraz 1 z 10

Zdjęcie wykonane w trybie automatycznym.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama