Michał Rogowicz | 20-11-2013 12:29 |

Nokia Lumia 1520 z aparatem PureView 20 Mpix filmuje w powietrzu, w samolocie [wideo]

Nokia Lumia 1520

Nokia Lumia 1520

Dzisiaj w serwisie z plikami wideo, YouTube.com, znalazłem bardzo ciekawy film z phabletem Nokia Lumia 1520 w roli głównej. Urządzenie, które charakteryzuje się aparatem PureView 20 megapiksela nagrało filmik z poziomu samolotu… Jak wyszło? Sami oceńcie…

Autorzy filmiku to redaktorzy z serwisu arstechnica.com, którzy od kilku dni testują multimedialnego phabletu Nokia Lumia 1520. Jak zauważają, Lumia 1520 jest w każdym wymiarze większa od Note III, ale Lumia jest mocnym i dużym urządzeniem. Dodatkowo stwierdzili słusznie, że jego gabaryty nie nadają się do noszenia w kieszeni w jeansach.

Filmik, który został nagrany w małym odrzutowcu na wysokości 13000 stóp. Człowiek z Lumią 1520 siedział na tylnym siedzeniu i mógł skupić się tylko i wyłącznie na podziwianiu ziemi z dołu.

Nokia Lumia 1520 charakteryzuje się aparatem fotograficznym PureView o matrycy 20 megapikseli z możliwością nagrywania filmów w jakości 1080p z prędkością rejestrowania 30 klatek na sekundę. Użytkownik może skorzystać z nagrywanego dźwięku stereo, optycznej stabilizacji obrazu, autofokus oraz podwójna lampa LED.

A Wy jak oceniacie poniższy filmik, jego jakość? Ja naprawdę jestem miło zaskoczony i myślę, że nie jest źle, a nawet bardzo dobrze. Ciekawi mnie jak by się Lumia 1020 zachowała w tym samym środowisku…

 • liukang

  Chciałbym żeby ktoś zrobił rzetelne porównanie Note 3 i Nokia 1520 – nie tylko jakość wykonania, ale również funkcjonalność.

 • Demoll

  Ale nie ma co porównywać, jeżeli chodzi o smartfon do pracy, a taki miał byc note3, to nie ma co porównywać i nie ma tez sensu tego robić, wp8 posiada wszystko co powinno charakteryzować bussinesowy smartfon, od natywnego wsparcia, sharepoint, exchange, Office 365, onenote do wbudowanego Office. Note 3 to zwyczajny android jak kazdy inny z milionem aplikacji do pierdzenia ale bez wsparcia bussinesowych uslug, jedynie z nasranymi przez samsunga aplikacyjkami typu notatnik i temu podobne. Nie ma co tego równac to tak jak by chciec porównywać skode z mercedesem, niby jezdza oba ale.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama