Michał Rogowicz | 29-04-2014 10:06 |

Nokia Lumia 1320. Zdjęcia z aparatu. Jak z jakością?

Nokia Lumia 1320 obiektywDzisiaj mam dla Was kilka zdjęć, które zostały wykonane phabletem Nokia Lumia 1320 i aparatem fotograficznym o matrycy 5 Mpix. Fotki są zrobione w różnych warunkach.

Multimedialne urządzenie Nokia Lumia 1320 jest przedstawicielem 6-calowych produktów fińskiego producenta. Nieco lepszym sprzętem jest Nokia Lumia 1520, która ma aparat 20 Mpix, więc nie ma co porównywać jakości. Jednak jak wypada rozwiązanie z 5 Mpix na pokładzie? Już kilka dni temu opublikwałem filmik pokazujący nagrywanie full HD w deszcz. A teraz mam kilkanaście zdjęc, dzięki którym ocenicie jakość fotek.

Zdjęcia robione były w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Opisane jest wszystko przy poszczególnej fotce. Moim zdaniem jakość zdjęć jest przyzwoita, choć nie ma żadnego szału. Jeśli skorzystamy z dziennego światłą, to możecie być pewni, że wszystko będzie dobrze widoczne. Zdecydowanie gorzej jest, kiedy aparat musi użyć lampę błyskową, bądź nie ma odpowiedniego światła. Wtedy już można dostrzec pojedyncze piksele.

A Wy co sądzicie? Zgadzacie się z moim zdaniem?

Nokia Lumia 1320

Obraz 1 z 13

Z Lampą

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama