Michał Rogowicz | 25-11-2013 11:21 |

Nokia Lumia 1020 vs LG Nexus 5. Porównanie zdjęć…

Nokia Lumia 1020 vs LG Nexus 5

Nokia Lumia 1020 vs LG Nexus 5

Dzisiaj znalazłem ciekawe porównanie zdjęć wykonanych przy pomocy aparatów fotograficznych umieszczonych w smartfonach Nokia Lumia 1020 oraz LG Nexus 5. Nokia Lumia 1020 – jesteś zwycięzca! 🙂

Jak powszechnie wiadomo, smartfon Nokia Lumia 1020 charakteryzuje się najlepszym aparatem fotograficznym/kamerą wśród smartfonów. Użytkownik do dyspozycji ma technologię PureView, matrycę 41 megapiksela, nagrywanie w jakości full HD z prędkością rejestrowania 30 klatek na sekundę. Są dwie lampy – jedna do zdjęć, druga do filmów. Ponadto znajdziemy jeszcze optyczną stabilizacją obrazu, czy autofokus.

Z kolei LG Nexus 5 może się pochwalić matrycą 8 megapiksela z optyczną stabilizacją obrazu, autofokusem, wykrywaniem twarzy, czy stałym fokusem. Ponadto jest jeszcze lampa LED, geotagging i nagrywanie filmów 1080p.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wykonane przez Lumie 1020 oraz Nexus 5. Wszystkie zostały umieszczone w filmiku i opublikowane na YouTube. Co chwilę pojawia się nowe zdjęcie, które jest wykonane przez Lumie i Nexusa. Według mnie to oczywiście Lumia 1020 wygrywa, ale nie ma się co dziwić, bo już w samej matrcy jest spora różnica. Chociaż Nexus 5 według mnie nie wypada tak źle… Gdyby jednak popatrzeć na szczegóły to myślę, że różnica już by była sporo widoczna. Tak mi się wydaje przynajmniej... A Wy co sądzicie? Jak sobie Nexus 5 poradził w konkurencji z Lumią?

  • Lumia1020

    Chyba wiadomo 😀

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama