Michał Rogowicz | 11-07-2013 10:07 |

Nokia Lumia 1020. Przykładowe filmy nagrane tym smartfonem, ale czy prawdziwe? [wideo]

Nokia Lumia 1020W serwisie YouTube.com można nzalęźc kilka filmików nagranych smartfonem Nokia Lumia 1020. Tak przynajmniej są opisane, ale konto nie jest wiarygodne, więc nie wiadomo, czy to nie zwykła ściema. Ale gdyby to okazało się prawdą, to filmy są… bardzo dobrej jakości, a zoom i optyczna stabilizacja obrazu najwyższych lotów.

Na samym początku muszę stwierdzić, że poniższe filmiki mogą wcale nie być zarejestrowane smartfonem Nokia Lumia 1020. Może to się okazać jedną wielką ściemą, ale jeśli faktycznie to są pliki wideo nagrane aparatem PureView 41 Mpix to mam nieco mieszane uczucia.

Jakość kolorów wydaje mi się jest bardzo dobra, po prostu chyba lepiej ja dostrzec nie mogę i dlatego mam lekki niedosyt. Albo po prostu czas na wymianę laptopa…

Jeśli jednak chodzi o pracę zoomu oraz optycznej stabilizacji obrazu to Nokia, wraz z partnerami, wykonała kawał dobrej roboty. Przy przybliżaniu – ostrość nie jest utracona, a cały filmik nie drga – obraz jest spokojny, jakby w ogóle nie był rejestrowany z użyciem zooma. Ponadto delikatne ruchy rękoma nie wpływają na jakość.

Zobacz także: Nokia Lumia 925 vs iPhone 5. Nagrywanie w jakości Full HD [wideo]

A Wy jak oceniacie te filmiki? Są autentyczne, ale czy najważniejsze – ich jakość jest rewelacyjna? Bo taka powinna być przy takiej matrycy….

Więcej filmików znajdziecie tutaj.

  • Potok666

    Oczywiście że to fake, to widać… nie wiem wgl po co to dodaliście 😉

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama