Michał Rogowicz | 25-07-2013 12:28 |

Nokia Lumia 1020. Kolejne przykładowe zdjęcie wykonane aparatem, ale nie od producenta

Nokia Lumia 1020Mam dla Was kolejne przykładowe zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym 41 megapiksela PureView umieszczonym w smartfonie Nokia Lumia 1020. Tym razem są to fotki zrobione przez tester, a nie przez pracowników producenta.

Nokia Lumia 1020 to pierwsza Lumia z aparatem fotograficznym 41 megapiksela wykonanym w technologii PureView. Do tej pory ta matryca była umieszczona w Nokia 808 PureView, ale to jest smartfon z Symbianem. Od początku premiery 808 już wszyscy czekali na Lumie, bo już wtedy była znana wiadomość o współpracy Nokii oraz Microsoftu. I w końcu doczekaliśmy się… I na co możemy liczyć?

Otóż Nokia Lumia 1020 nagrywa w jakości 1080p. Do specyfikacji aparatu zaliczamy również lampę błyskową, optyczną stabilizację obrazu, autofokus oraz oprogramowanie Nokia Smart Camera.

Do tej pory pokazałem Wam przykładowe zdjęcia wykonane aparatem, ale pochodziły od producenta. Teraz mam je z portalu wpcentral.com i są one wykonane przez normalnego użytkownika, bo nim też jest tester. W ten sposób najlepiej można ocenić możliwości aparatu… Ja już się nie mogę doczekać własnych testów…

A jak oceniacie te zdjęcia?

Nokia Lumia 1020. Przykładowe zdjęcie wykonane aparatem

Obraz 1 z 5

Nokia Lumia 1020. Przykładowe zdjęcie wykonane aparatem z matrycą 41 megapiksela. źródło: wpcentral.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama