Michał Rogowicz | 27-09-2013 11:30 |

Nokia Lumia 1020 i filmik promocyjny. Co promują? Oczywiście aparat! [wideo]

What the phoneFirma Nokia wie, że Nokia Lumia 1020 to jej ostatni flagowy model z takim dobrym aparatem fotograficznym. Liczy na dużą sprzedaż, więc i marketing musi być odpowiedni. Tym razem przygotowano filmik promocyjny, który zwraca uwagę na rewelacyjny aparat Lumii. Ale pomysł jest ciekawy…

Nokia przy każdym modelu przygotowuje materiał wideo, które ma zachęcić do zakupu wybranego produktu. Jednak czasami jest to zbyt prosto – tylko dane techniczne. Według mnie takie reklamy już odeszły do lamusa, bo nikomu już się nie chce słuchać o specyfikacji technicznej. Po prostu muszą przyciągać uwagę i w przypadku tego spotu tak jest.

W najnowszym materiale promocyjnym motywem przewodnim jest tekst „What the phone”, który dotyczy osób występujących na filmie. Oczywiście mają one inne telefony niż Lumia 1020 i za każdym razem aparat nie radzi sobie najlepiej.

Jednak jak zapewnia NOkia, z smartfonem Nokia Lumia 1020 już nigdy nie powiesz – „Never say „What the phone” again!”

Aparat fotograficzny PureView z matrycą 41 megapiksela wyróżnia się optyczną stabilizacją obrazu, zoomem, nagrywaniem w full HD, zdjęciami w dwóch rozdzielczościach 5 Mpix oraz 34 lub 38 Mpix. Dodatkowo oprogramowanie Nokia Smart Camera oraz Nokia Camera Pro pozwalają na wydobycie dodatkowych efektów, m.in. zatrzymanie obrazu, czy wykonanie zdjęcia pod słońce.

Naprawdę warto zobaczyć ten filmik, tym bardziej, że nie jest długi…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama