Michał Rogowicz | 16-03-2015 15:47 |

Nokia Luma 830 Gold Edition do wygrania w konkursie!

Promocje i Konkursy Nokia Lumia 830 Gold EditionW oprogramowaniu Promocje i Konkursy dostępna jest nowa akcja, w której Microsoft rozdaje jeden smartfon Nokia Lumia 830 Gold Edition. Zadanie konkursowe jest proste i każdy z nas ma szansę, aby stać się szczęśliwym posiadaczem Nokia Lumia 830 Gold Edition.

Konkurs jest przeznaczony dla obecnych posiadaczy smartfonów Lumia, ponieważ trzeba wysłać zgłoszenie za pośrednictwem aplikacji Promocje i Konkursy. Ten program można zainstalować tylko na modelach Lumia.

Aby wygrać smartfona Nokia Lumia 830 Gold Edition należy odpowiedzieć na dwa proste pytania zamknięte oraz jedno otwarte. Są one naprawdę banalne i każdy sobie poradzi, wystarczy prześledzić specyfikację 🙂 A na koniec wykazać się kreatywnością… Konkurs potrwa do 14. kwietnia 2015 roku, więc macie czas na wymyślenie odpowiedzi. Ja na pewno spróbuje szczęścia, a co mi tam!

Smartfon Nokia Lumia 830 Gold Edition
wyróżnia się efektownym oraz oryginalnym wyglądem. Na przodzie urządzenia widnieje 5-calowy ekran CleacBlack IPS LCD o rozdzielczości 720×1280 pikseli. Aby nie pękł zbyt szybko zabezpieczono go szkłem Gorilla Glass 3. Prawidłową pracę systemu operacyjnego Widnows Phone 8.1 Update 1 z Lumia Denim zapewnia 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2 Ghz. Aparat fotograficzny o matrycy 10 Mpix pozwala na nagrywanie filmów w jakości full HD. Obiektyw wyposażono w technologię PureView raz optyczną stabilizacją obrazu.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama