Michał Rogowicz | 23-01-2014 20:39 |

Nokia zaprasza na konferencję podczas MWC 2014

Nokia zaprasza na MWC 2014

Nokia zaprasza na MWC 2014

Targi elektroniczne Mobile World Congress 2014 już coraz bliżej. Miesiąc został do rozpoczęcia imprezy, a Nokia już rozpoczęła wysyłkę zaproszeń na konferencję. Graficznie dominuje zieleń, więc może to takie małe potwierdzenie Nokia Normandy z Androidem?

Mobile World Congress w stolicy Katalonii rozpoczynają się 24 lutego 2014 roku. Tego właśnie dnia rozpocznie się event zorganizowany przez fińskiego producenta. Spotkanie z mediami ma się rozpocząć o godzinie 8:30-9:30 czasu lokalnego. Domyślam się, że będzie to raczej 9:30, bo przy takich spotkaniach spóźnienie to chleb powszedni. Trzeba poczekać za każdą redakcją, czasami są problemy techniczne i tak czas leci.

Na zaproszeniu oczywiście nie ma żadnej informacji jakich premier można się spodziewać. Ale przeważnie producenci dają małe wskazówki na graficznych zaproszeniach.

I tutaj mi się wydaje lekka dominacja zieleni może świadczyć, że faktycznie Nokia zamierza podczas targów MWC 2014 zaprezentować multimedialnego smartfona Nokia Normandy z Google Android, być może w wersji 4.4.2 Kitkat.

Na pewno nie zabraknie nowych telefonów z serii Nokia Asha, a także samych smartfonów Lumia. Być może jeszcze Nokia zaprezentuje jeszcze gadżety, bo praktycznie co roku coś nowego jest.

A Wy jakie urządzenia Nokii przewidujecie na MWC? Jakiś pewny debiut macie? Może to będzie Lumia 1520v lub Lumia 1820?

  • Zakrza

    Jeszcze aż miesiąc?:(

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama