Michał Rogowicz | 23-08-2012 11:21 |

Nokia Developers’ Challenge dla Windows Phone cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

Nokia Developers’ Challenge 2012Tegoroczna edycja konkursu Nokia Developers’ Challenge związanego z systemem operacyjnym Windows Phone cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do dziś odnotowano ponad 500 zgłoszeń w różnych kategoriach.

Ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ Nokia zaprasza do konkursu deweloperów i wizjonerów zainteresowanych platformą Windows Phone. Programiści mogą zgłosić do konkursu zarówno autorskie aplikacje, które już są dostępne w Marketplace, jak i zupełnie nowe, dotychczas nie prezentowane. Dodatkowo Nokia nagradza również tych, którzy choć nie mają wiedzy programistycznej, mają nietuzinkowy pomysł na aplikację.

Nokia przypomina, że uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje aplikacje i pomysły do końca sierpnia. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://developerschallenge.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na autora najciekawszej aplikacji czeka 10 000 PLN. Laureaci drugiego, trzeciego i czwartego miejsca będą mieli okazję odwiedzić Nokia House w Finlandii, gdzie spotkają się z deweloperami firmy Nokia. Z kolei najlepsi pomysłodawcy otrzymają telefony Nokia Lumia: 610, 710, 800, 900. Ich koncepcje mogą zostać wykorzystane przez firmę Nokia przy okazji opracowywania kolejnych rozwiązań mobilnych ułatwiających życie codzienne.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama