Michał Rogowicz | 25-10-2012 11:57 |

Nokia Cardboard Challenge, czyli tekturowa wersja smartfona!

Nokia Cardboard ChallengeGlobalny oddział firmy Nokia wystartował z niezwykle ciekawym konkursem. Nokia Cardboard Challenge to nic innego, jak przedstawienie za pomocą tektury smartfona firmy Nokia lub zdjęcia wykonanego telefonem Nokia. Prace konkursowe są naprawdę znakomite!

Nokia Cardboard Challenge to konkurs, w którym trzeba było zrealizować telefon komórkowy firmy Nokia lub zdjęcie wykonane aparatem umieszczonym w produkcie Nokii w formie tekturowej. Zainteresowanie konkursem było spore, tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele Nokii. Szkoda, że w Polsce nie było o tym żadnej informacji. Przynajmniej ja nigdzie takowej nie dostrzegłem.

Jednak do rzeczy. Poziom prac jest rzeczywiście wysoki, a mi zdecydowanie najbardziej podoba się czerwona Nokia Lumia, która jest naprawdę świetna. Do tego sposób wyskakiwania ikon zasługuje na pochwałę! Brawo!

Nokia Cardboard Challenge, praca zwycięska 1

Druga praca, która wygrała jest nieco mniej kreatywna, ale naprawdę kosztowała sporo wysiłku. Szczególnie słuchawek, bo sam smartfon nie powala. Ale zestaw Monster robi naprawdę wrażenia.

Nokia Cardboard Challenge, praca zwycięska 2

Poniżej możecie zobaczyć resztę zdjęć z konkursu.

Dwóch zwycięzców otrzymało Nokia 808 PureView oraz Nokia Lumia.

Nokia Cardboard Challenge - Emilia

Obraz 1 z 4

Praca konkursowa na Nokia Cardboard Challenge. http://conversations.nokia.com/2012/10/23/nokia-cardboard-challenge-the-winners/

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama