Michał Rogowicz | 16-12-2013 17:29 |

Nokia Camera Beta dla wszystkich smartfonów Lumia z Windows Phone 8

Nokia Camera Beta

Nokia Camera Beta

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfonów Nokia Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Dla tych urządzeń udostępniono oprogramowanie fotograficzne Nokia Camera Beta.

Do tej pory z oprogramowania Nokia Camera mogli korzystać tylko posiadacze smartfonów Nokia Lumia ale z technologią PureView. Tylko te urządzenia mogły mieć zainstalowany program Nokia Camera, który jest połączeniem Pro Camera i Smart Camera. Teraz wszystko dostępne jest w jednym oprogramowaniu.

Ja po raz pierwszy użytkowałem Nokia Camera w smartfonie Nokia Lumia 1020. Teraz ta aplikacja dostępna jest dla wszystkich smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone 8.

Nokia Camera Beta

Oprogramowanie dla pozostałych modeli z Windows Phone 8 nazywa się Nokia Camera Beta. Funkcjonalność programu jest dokładnie taka sama, a jak w pozostałych urządzeniach z PureView. Tryb automatyczny zapewni nam szybkie wykonanie zdjęcia w dobrej jakości, nie ważne, czy to dzień, noc, obojętnie jakie pomieszczenie. W każdej chwili możemy też ręcznie ustawić ostrość, balans bieli, ekspozycję itp. Jest także tryb inteligenty, który z serii zdjęć pozwala na wybranie najlepszego ujęcia, czy usunięcie zbędnego elementu z fotki. Oczywiście istnieje także możliwość nagrywania filmów w jakości full HD.

W tej chwili oprogramowanie jest dostępne w wersji BETA, więc mogą się przydarzyć jakieś błędy.

Nokia Camera Beta

  • fjdjdjdj

    Sie zainstaluje 😀

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama