Michał Rogowicz | 30-11-2015 14:39 |

Nokia C1 z Androidem i Windows Phone? Dwie wersję?

Nokia C1 z Androidem
Temat smartfona Nokii z systemem Android powraca co kilka tygodni od około roku. Wiadomo, że Nokia do końca Q4 2016 roku nie może nic wypuścić do sprzedaży. Jednak już od 1. stycznia 2017 Nokia może wrócić i mam taką OLBRZYMIĄ NADZIEJE! W sieci pojawił się koncepcyjny smartfon Nokia C1 z systemem operacyjnym Google Android. Na wybranych rynkach ma być dostępna Nokia C1 z Windows Phone.

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące koncepcyjnego telefonu Nokia C1. Możemy zobaczyć, jak ma wyglądać Nokia C1, ale nie wiadomo, czy są to prawdziwe zdjęcia. Na opublikowanych fotkach można zobaczyć, że Nokia C1 będzie oferowana w kilku wersjach kolorystycznych. Konstrukcja Nokia C1 ma mieć dwa rozmiary.

Nokia C1 ma mieć dwa rozmiary ekranu – 5 oraz 5,5 cali. Pierwsza wersja to 2 GB oraz 32 GB wbudowanej pamięci, a druga odmiana jest mocniejsza – 3 GB RAM oraz 64 GB wbudowanej. Aparaty w jednej wersji ma mieć konfigurację 8 MP oraz 5 MP, a w drugiej – 13 Mpix.

Nokia C1 z Androidem

Pierwotnie Nokia C1 będzie pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android, ale na wybranych rynkach ma się pojawić z Windows Phone.

Zobacz także: Jest już tablet z Androidem, a teraz smartfon z Androidem? Plotki o Nokia C1!

Ja szczerze nie mogę się doczekać smartfona Nokii z Androidem. Ciekawi mnie jak inżynierowie fińskiego producenta poradzą sobie z wydajnością Androida, bo jak wiadomo pod tym względem Windows Phone góruje nad Androidem.

Czekacie na Nokie C1 (bądź inną) z Androidem? Bo ja bardzo!

źródło: gsmarena

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama