Michał Rogowicz | 25-03-2014 10:50 |

Nokia Blue to dla smartfonów Lumia system Windows Phone 8.1

Lumia BlackZa każdym razem, gdy Microsoft przygotowuje nową aktualizację systemu operacyjnego, to Nokia dla swoich smartfonów przygotowuje aktualizację ale pod inną nazwą z własnymi dodatkami. Najnowsza o nazwie Nokia Blue zawiera Windows Phone 8.1.

Do tej pory aktualizację fińskiego producenta dla smartfonów Lumia nazywały się Lumia Amber oraz Lumia Black. Teraz przyszedł na kolejny kolor – niebieski 🙂

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 będzie nazywać się Nokia Blue. Oprócz wszystkich nowości przygotowanych przez programistów giganta komputerowego, pojawią się jeszcze nowości, z których będzie można korzystać tylko na smartfonach Lumia.

W tej chwili nie wiadomo jakie zmiany wprowadzi Nokia, ponieważ tej informacji jeszcze nie podano, ale Nokia Blue po raz pierwszy pojawiła się w Rosji. Kiedy Nokia Blue zostanie udostępnione dla użytkowników? Pewnie nie prędko… Myślę, że dopiero pod koniec kwietnia, albo w maju.

2 kwietnia odbędzie się konferencja Microsoft Build 2014, na której Microsoft zaprezentuje nową wersję systemu operacyjnego Windows Phone 8.1, a także spodziewane są dwie premiery smartfonów – Nokia Lumia 630 oraz Nokia Lumia 930.

A Wy na jakie zmiany liczycie w Nokia Blue?

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama