Michał Rogowicz | 09-10-2013 11:37 |

Nokia Batman. To Nokia Lumia 1320. Specyfikacja będzie godna samego Batmana?

Nokia Batman to Nokia Lumia 1320I kolejna tajemnicza, kodowa nazwa produktu fińskiego producenta telefonów komórkowych została rozwiązana. I oczywiście stoi za tym nikt inny jak Evleaks z serwisu mikroblogowego Twitter. Ujawnił on, że pod nazwą Nokia Batman kryje się smartfon Nokia Lumia 1320.

Evleaks, a dokładniej Evan Bass, na Twitterze w ostatnich tygodniach nie próżnuje. Codziennie zasypuje nas ciekawymi wpisami, ale oczywiście nie dotyczą one tylko fińskiego producenta. Ostatnio pokazał czerwoną wersję phabletu Lumia 1520… Nie wiem skąd bierze te informacje… Niezłe ma wtyki 🙂

Jednak wczoraj po raz kolejny zamieścił informację dotyczącą smartfona Nokii. Dokładnie rozwiązał tajemnicę nazwy Nokia Batman, która została ujawniona już kilka tygodni temu. Jednak teraz wiemy jaką sprzedażową nazwę będzie miał ten model. Nokia Batman to Nokia Lumia 1320.

Oprócz nazwy Nokia Lumia 1320 nie wiemy na temat tego modelu nic. Kodowa nazwa zobowiązuje do mocnej specyfikacji, bo sam Batman był przecież super bohaterem, więc Lumia musi mu dorównać – bez dwóch zdań 🙂

Ale możemy sobie pogdybać czym może się wyróżniać nowy produkt Nokia Lumia 1320. Oznaczenie sugeruje, że będzie to urządzenie pomiędzy funkcjonalnością, specyfikacją i przeznaczeniem co Nokia Lumia 1020 oraz phablet Nokia Lumia 1520…

A może to będzie pierwsza Nokia, która będzie mieć ekran 6 cali, albo co najmniej z 5 cali i spory aparat? Połączenie 6 cali i PureView 41 Mpix? To byłby na pewno hit! Odpowiednia promocja i kolejki murowane 🙂 Do tego jeszcze bezprzewodowe ładowanie, mocny procesor i 2 GB RAM. Marketingowo wyglądało by na pewno zachęcająco… Co sądzicie?

 • krzysiwonka

  Czekam na L1520 ale gdyby L1320 miała 41 mpx to kto wie czy nie poczekałbym jeszcze dłużej. Z drugiej strony aż tak bardzo na pixelach mi nie zależy. Przecież 20 mpx które bedą w L1520 to wystarczająco dużo…. A kwestia następna to głupi to byłby ruch ze strony nokii gdyby w niższym modelu upchnęła 41 mpx a w wyższym 20 mpx. Pożyjemy, zobaczymy…. 22 października coraz bliżej….. Nokia The Best….

  • No z tym umieszczeniem aparatu masz rację, ale Nokia zaskakiwała. A jeśli Microsoftowi w sumie teraz zależy na dobrych wynikach to musi ZASKAKIWAĆ! 🙂

   • krzysiwonka

    Tak jak napisałem. Do 22 października coraz bliżej tak więc zobaczymy…. Jeszcze tylko 13 dni…. Tak sobie myśle ale byłoby wielkie zaskoczenie gdyby role się zamieniły i nokia do L1520 wrzucia 41 mpx a w przyszłości do L1320 20 mpx. Ale to raczej mało prawdopodobne gdyż wszystkie źródła podają w necie że L1520 wyposażona będzie w 20 mpx.

 • Zakrza

  Nuda.

 • andrzej

  „Odpowiednia promocja i kolejki murowane” buachachachaaa!!! już widzę jak po fony z windozą fani wyłamują drzwi salonów…. zejdźcie na ziemię!

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama