Michał Rogowicz | 23-10-2013 12:17 |

Nokia Asha 210 w ofercie sieci Play. Jakie ceny? Tragedii nie ma…

Nokia Asha 210

Nokia Asha 210

Wczoraj w ofercie sieci komórkowej Play zadebiutował nowy telefon komórkowy z popularnej serii Asha. Tym razem jest to model Nokia Asha 210, który wyróżnia się klawiaturą w układzie QWERTY. Kiedyś moda była na to bardzo duża, ale teraz…?

Telefon komórkowy Nokia Asha 210 zadebiutował na świecie na początku tego roku… Jednak dopiero teraz pojawia się w ofercie polskiego operatora komórkowego, a dokładniej w Play…

Nokia Asha 210 w Play

Od wczoraj, 22 października 2013 roku, w Play w ofercie biznesowej oraz dla klienta indywidualnego można kupić telefon komórkowy Nokia Asha 210. Co ciekawe, urządzenie wyróżnia się klawiaturą w układzie QWERTY. Jeszcze kilka lat temu był to prawdziwy hit. Ja sam pamiętam świetny układ QWERTY w komunikatorze Nokia E7. Tam chyba klawiatura była najwygodniejsza… Zgadzacie się?

Wracając jednak do samego telefonu Nokia Asha 210, to ceny w Play nie są przesadzone…

W ofercie Mix dla klienta indywidualnego najwyższa cena wynosi 199 zł, ale jest też 59, 89 zł, czy też symboliczna złotówka. W abonamencie tylko w jednej taryfie jest kwota 139 zł, a w pozostałych tylko 1 zł.

Natomiast w biznesie to już w ogóle jest tylko symboliczna złotówka. Ceny w Play nie odstraszają, ale w sumie ile można „chcieć” za tak prosty model, który jest tani także w detalu.

Szczegółowy cennik Nokii Asha 210 w Play znajdziecie tutaj i tutaj.

A Wy co sądzicie o tych cenach? Czy według Was też są przystępne? Czy może ktoś już kupił ten model?

Najważniejsze dane Nokia Asha 210:

– wersja Dual-SIM i nie,
– unkcja Slam, która pozwala szybko udostępniać zdjęcia, wideo i kontakty użytkownikom telefonów z łącznością Bluetooth,
– WiFi,
– aparat 2 Mpix,
– ekran 320×240 pikseli, 2,4 cale, 65 tys. kolorów, TFT,
– S40,
– wymiary 111.5 x 60 x 11.8 mm,
– waga 97,3 g,
– wyświetlacz 2,4 cale, QVGA (320×240), 65 tys. kolorów,
– 64 MB wbudowanej pamięci, obsługa kart microSD do 32 GB,
– EGPRS class 32, Bluetooth 2.1 z EDR, microUSB.

 • Marta

  ja się poważnie zastanawiam nad tym modelem

 • Konrad Gałązka

  Ja mam już drugi miesiąc Ashę 210. Używam jej jako drugi telefon – zapasowy, obok Lumii 920. Telefon sprawdza się super. Bateria długo trzyma, klawiatura działa o wiele lepiej niż np. w Asha 302. Plusem jest aparat, który robi całkiem przyzwoite zdjęcia jak na 2mpix. Ciągle jednak brakuje mi paru rzeczy w modelach Asha. Tj. możliwości oglądania Youtube’a w lepszej rozdzielczości oraz dostępu do SkyDrive. No i mam wrażenie że odbiór wi-fi jest gorszy – słabiej odbiera sygnał niż w drugim telefonie.
  Ogólnie jak za tę cenę to telefon naprawdę super. Nawet nie odczuwam braku obsługi sieci 3G bo i tak rzadko kiedy korzystam z niej. Do tego telefon świetnie złożony i bardzo dobrej jakości.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama