Michał Rogowicz | 18-07-2012 11:57 |

Nokia 808 PureView od dzisiaj w Play!

Nokia 808 PureViewMamy bardzo dobrą wiadomość dla klientów zainteresowanych modelem Nokia 808 PureView z aparatem 41 megapiksela. Od dzisiaj można kupić Nokie 808 PureView w sieci Play.

Multimedialny smartfon Nokia 808 PureVIew z aparatem fotograficznym o matrycy 41 megapiksela, nagrywaniem w full HD, jest dostępny od dzisiaj w ofercie sieci komórkowej Play.

Niestety z takimi cenami, nie wróże żadnego sukcesu modelowi Nokia 808 PureView. W Play nie ma szans, aby kupić ten model za 1 zł. Najtańsza oferta, przy najdroższym abonamencie, wynosiła 359 zł.

Ponadto operator zmniejszył ceny modelu Nokia Lumia 710.

Cennik dostępny jest tutaj.

A czy ktoś z Was zamierza kupić Nokie 808 w Play?

Nokia 808 PureView ma matrycę o rozdzielczości 41 megapikseli, działającą z wydajnym układem optycznym marki Carl Zeiss i nową technologią oversampling. Przy standardowej rozdzielczości (2, 3, 5 i 8 megapikseli) umożliwia ona przybliżanie bez utraty jakości obrazu oraz rejestrację siedmiu pikseli informacji skondensowanych w jednym pikselu, co zapewnia najostrzejszy obraz, jaki można sobie wyobrazić. Dostęp do wysokiej rozdzielczości (maksymalnie 38 megapikseli) daje możliwość zrobienia zdjęcia, a następnie jego powiększenia, przekadrowania, przycięcia i zmiany rozmiaru w celu ukazania niewidocznych przedtem szczegółów. Wysoka jakość zdjęć robionych nawet przy słabym oświetleniu, a także możliwość zapisywania ich w niedużych plikach w celu udostępnienia pocztą e-mail, w wiadomościach MMS i w serwisach społecznościowych to cechy, dzięki którym każdy użytkownik smartfonu Nokia 808 PureView może robić profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach.

Oprócz najwyższej klasy technologii fotograficznych Nokia 808 PureView udostępnia także funkcje nagrywania i odtwarzania wideo o jakości Full HD 1080p z 4-krotnym bezstratnym zoomem oraz — po raz pierwszy w historii — technologię Nokia Rich Recording. Rich Recording umożliwia nagrywanie dźwięku z jakością płyty CD, co dotychczas było możliwe tylko przy użyciu zewnętrznych mikrofonów. Smartfon Nokia 808 PureView jest także wyposażony w technologię Dolby Headphone, która przekształca dźwięk stereo w surround za pośrednictwem dowolnych słuchawek, a także Dolby Digital Plus umożliwiającą odtwarzanie dźwięku surround w konfiguracji 5.1.

tekst z informacji prasowej, doskonale opisujący zalety aparatu.

 • 808

  Miałem zamiar, ale te ceny to paranoja!

  • Michal_Rogowicz

    trochę przesadzili

 • Francis

  Operatorom wydaje się że są sprytni. Jednak nawet małe dzieci już wiedzą że czasy dotowania telefonów minęły bezpowrotnie. Teraz prosto od Nokii jest taniej niż u operatora. Tylko że Nokia niestety przegięła i to dość mocno, a szkoda bo 808 to konkretny sprzęt w odróżnieniu od plastikowych azjatyckich zabawek dla licealistów…. 

 • Huj

  nie ma jej w play

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama