michalrogowicz | 17-01-2017 10:05 |

Nokia 8 na targach MWC 2017 w Barcelonie. To niemal pewne!

Nokia 8Niedawno pisałem o nowym smartfonie Nokii, który swoją premierę ma mieć na zbliżających się targach elektronicznych Mobile World Congress 2017 w Barcelonie. I faktycznie, Nokia 8 na tej imprezie ma mieć swoją premierę, a powiem Wam, że jest na co czekać.

Pierwsza Nokia spod skrzydła HMD Global to Nokia 6, która została zaprezentowana w Las Vegas. Na tych samych targach ujawniono Nokie 8, ale jej oficjalnie nie pokazano. Tylko przecieki. Nie zdziwię się, jak kontrolowane…

Na tą chwilę wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Nokia 8 faktycznie zostanie pokazana na Mobile World Congress 2017 w Barcelonie. Jest to bardzo logiczne, aby na każdej ważnej imprezie technologicznej pokazać się i zaprezentować coś nowego. Nokia znowu musi ruszyć z kopyta z marketingiem i takie dawkowanie premier i informacji może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Nokia 8. Co tej pory wiemy o tym smartfonie?

Nokia 8 to 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android w wersji 7.0 Nougat. Zdjęcia oraz materiały wideo będzie można wykonać za pomocą aparatu o matrycy 24 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Przednia kamera do selfie to 12 Mpix. W konstrukcji Nokii 8 umieszczono także slot microSD, Bluetooth, WIFi, NFC oraz inne podstawowe moduły komunikacyjne.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama