Michał Rogowicz | 14-04-2014 12:43 |

Są nowe kodowe nazwy telefonów Nokia. Aż 8!

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930

Dział mobilny Nokii choć w tym miesiącu ma zostać przejęty przez Microsoft, to jednak nie próżnuje. Pojawiły się informacje o 8 nowych, kodowych oznaczeniach telefonów komórkowych Nokia. I teraz pytanie – co z nimi teraz będzie?

Informacje o kodowych nazwach telefonów Nokia przekazał Evan z profilu @evleaks, który można spotkać w serwisie Twitter. Osoba odpowiedzialna za to konto bardzo często publikuje informacje, przecieki, dotyczące produktów Nokia, ale nie tylko. Co ważne, zawsze okazują się prawdziwe. Nie ma mowy o jakiś publikacjach niesprawdzonych. Jeszcze chyba się z taką sytuacją nie spotkałem.

Nowe telefony komórkowe Nokia, które ukrywają się pod nazwami to Ara, Leo, Moonraker, Onyx, Peridot, Superman, Tesla i Vantage. Niestety oprócz tych kodowych oznaczeń nie wiadomo na ich temat kompletnie nic.

W tej chwili możemy tylko gdybać… W tym miesiącu dział mobilny Nokii ma zostać przejęty przez Microsoft, więc nie wiadomo,c zy te produkty pojawią się z logiem Nokia na obudowie, czy już bez. Nie zdziwiłbym się, gdyby to były nowe Lumie, z samą nazwą Lumia. W sumie niedawno gigant komputerowy pokazał nową wersję systemu operacyjnego Windows 8.1, więc może premiera nowych tabletów? W cale bym się nie zdziwił…

źródło: Twitter

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama