michalrogowicz | 09-02-2017 09:02 |

Nokia 6 nie pojawi się w Polsce! Takiego powodu się nie spodziewaliście

Nokia 6
Nokia 6 została zaprezentowana kilka tygodni temu i od tego czasu można ten model kupić tylko i wyłącznie w Chinach. Niestety w naszym kraju smartfona Nokia 6 raczej oficjalnie nie zobaczymy, chyba, e w późniejszym terminie. I to dość odległym, ale powód jest bardzo prosty i dla mnie wytłumaczalny, ale wolałbym, żeby tak nie było.

Otóż przedstawiciele HMD Global Nokia potwierdzili, że obecnie Nokia 6 będzie sprzedawana tylko i wyłącznie w Chinach. I nie planowane jest rozszerzenie dostępności, ale z jednego prostego powodu. Otóż producent nie nadąża z produkcją egzemplarzy na tamtejszy rynek, a co dopiero na cały świat. Popyt na smartfona Nokia 6 jest bardzo wysoki i zainteresowanie przekroczyło założenia HMD Global. W innym przypadku na pewno produkcja byłaby inaczej zaplanowana. Pierwsza dostawa Nokii 6 w Chinach została wyprzedana w kilkadziesiąt sekund. Imponujące prawda?

Dokładnych danych na temat sprzedanych sztuk nie mamy i z pewnością się nie dowiemy. HMD Global jednak może mieć powody do zadowolenia, bo widać, że marka Nokia nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem…

Nokio wracaj już do Polski! 🙂

Ktoś przyłącza się do apelu? 🙂

źródło: NokiaPowerUser

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama