Michał Rogowicz | 13-05-2013 11:28 |

Nokia 206. Galeria zdjęć. Proste i dobre wykonanie

Nokia 206Ostatnio testowałem telefon komórkowy Nokia 206 i mam dla Was już prawię przygotowaną recenzję, ale już teraz możecie zobaczyć galerię przedstawiającą design tego urządzenia.

Telefon Nokia 206 został wykonany w całości z plastiku i wcale mnie to nie dziwi, bo w tym przedziale cenowym na nic lepszego nie możemy liczyć. Jednak producent może skorzystać z różnego stopu i w Nokii 206 nie jest najgorzej. Oprócz szybki, która szybko się porysowała, to obudowa była nietknięta – żadnych rys na niej, uszkodzeń, czy ubytków. Po ponad dwóch tygodniach testowania wygląda tak samo, jakbym ją wyciągnął z pudełka po raz pierwszy.

Firma Nokia zdecydowanie ograniczyła się do minimum jeśli chodzi o złącza, czy przyciski wokół Nokii 206. Znajdziemy tylko port ładowarki, słuchawkowy, głośnik, obiektyw aparatu i wypustkę do zdjęcia tylnej klapki. Żadnych klawiszy – ani jednego!

Zobacz także: Nokia Lumia 620. Galeria zdjęć. Mi się podoba… A Wy co sądzicie?

Już dawno nie miałem możliwości testowania telefonu z fizyczną klawiaturą. Jednak w końcu i ten zaszczyt spadł na mnie, także do rzeczy. Przyciski zajmują praktycznie połowę przedniej części telefonu. Klawisze są stosunkowo dużej wielkości i są od siebie oddzielone. Dodatkowo jest wyczuwalny skok działania, co dodatkowo ułatwia pracę.

Nokia 206

Obraz 1 z 13

Telefon komórkowy Nokia 206.

  • marcinr

    łade zdjęcia

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama