Michał Rogowicz | 06-03-2014 13:40 |

Nokia z konferencją 19 kwietnia? Premiera Lumia 630, Lumia 635 oraz Martini?

Nokia Lumia 620Niewykluczone, że już 19 kwietnia firma Nokia pokaże nowe smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone. Najprawdopodobniej będzie to już wersja Windows Phone 8.1. Z kolei nowościami mają być trzy smartfony – Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635 oraz Nokia Martini.

Informacje o konferencji fińskiego producenta, która ma się odbyć 19 kwietnia przekazał Evan z profilu @evleaks na Twitterze. Wydaje mi się, że się nie myli, ponieważ ten człowiek bardzo rzadko się myli. Jeśli już coś publikuje na swoim profilu, to raczej są to sprawdzone informacje. Bardzo często informuje o prawdziwych nazwach smartfonów, tabletów, ale także o specyfikacji, czy dacie premiery. Kilku producentom już wiele krwi napsuł…

Bodajże w tym miesiącu Microsoft ma oficjalnie sfinalizować przejęcie działu telefonów komórkowych Nokii, dlatego to będzie ostatnia premiera smartfonów Lumia z logiem Nokia na obudowie. Mają to być smartfony Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635 oraz tajemnicza Nokia Martini. Wydaje mi się, że to będą ostatnie takie urządzenia. A być może będą to pierwsze produkty z logiem Microsoftu na obudowie? Tego też bym się nie zdziwił, a czemu?

W kwietniu ma również zadebiutować nowa wersja platformy Microsoftu – Windows Phone 8.1. Może gigant komputerowy zorganizuje jedną wielką konferencję… Ciężko powiedzieć….

źródło: twitter.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama