Michał Rogowicz | 11-09-2013 11:34 |

Niedługo dla Windows Phone: Tetris Blitz, Angry Birds Stars Wars II oraz Rayman Fiesta Run

Angry Birds Star Wars IITak jak zapowiadał Microsoft tak się dzieje. Windows Phone Store zalewa się cały czas coraz ciekawszymi tytułami. I nie inaczej będzie w najbliższym czasie. Już niedługo w sklepie mają zadebiutować dość znane gry – Tetris Blitz, Angry Birds Stars Wars II oraz Rayman Fiesta Run.

TETRIS Blitz

Oczywiście zasady gry Tetris nie trzeba nikomu tłumaczyć prawda? 🙂 Klocki zostały wymyślone w Rosji i zdobyły popularność na całym świecie. W TETRIS Blitz rozgrywkę ograniczono do 2 minut. W tym czasie gracz musi wykazać się dużym refleksem oraz logicznym myśleniem. Zasada jest bardzo prosta – trzeba zebrać jak najwięcej punktów. Pomagają w tym różne bonusowe akcje, czy dodatkowe klocki. Gra Tetris ma wspierać usługę Xbox LIVE, więc swoimi osiągnięciami będziemy się mogli dzielić ze wszystkimi uczestnikami.

Tetris Blitz ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu na wszystkie smartfony z Windows Phone.

Angry Birds Star Wars II

Już 19 września na platformę Windows Phone pojawi się druga wersja popularnych Wściekłych Ptaków z bohaterami Star Wars w roli głównej. W najnowszej edycji gracz do dyspozycji będzie miał „do wystrzelenia” ponad 30 różnych potworków. Oczywiście gra Angry Birds Star Wars II będzie dystrybuowana wraz z zabawkami prodykowanymi rpzez Hasbro. Dzięki kamerze umieszczonej w smartfonie będzie można przenieść postać na ekran.

Angry Birds Star Wars II będzie kompatybilne z usługą Xbox Live.

Rayman Fiesta Run

W tej edycji Raymana nie zmieni się zasada rozgrywki. W grze Rayman Fiesta Run będziemy sterować naszym bohaterem, który sam automatycznie będzie biegł do przodu. My musimy omijać różnorodne przeszkody, a przy okazji zbierać punkty umieszczone na planszy.

Do dyspozycji będzie dostępnych 75 poziomów. Ich grafika będzie kompletnie inna, żadna z plansz nie będzie do siebie podobna. Rayman Fiesta Run będzie wspierać Xbox Live.

Tytuł ma być gotowy jeszcze w 2013 roku.

 • Zakrza

  Co prawda nie na WP, ale czekam z niecierpliwością na AB SW II!

  • stały fan tego tytułu? 🙂

   • Zakrza

    No jestem fanem Angry Birds, a Star Wars to można powiedzieć fanatykiem. Jedynka jest świetna, a dwójka zapowiada się jeszcze lepiej!

    • ja niestety filmów tego typu nie bardzo, ale Angry Birds jak najbardziej 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama