Michał Rogowicz | 24-10-2012 14:49 |

NaviExpert na Windows Phone 7 z nowymi funkcjami, m.in. mobilne CB

NaviExpert dla Windows PhoneFirma NaviExpert udostępniła nową wersję oprogramowania nawigacyjnego NaviExpert dla systemu operacyjnego Windows Phone. Nowe funkcje to mobilne CB i porównywarka cen paliw.

Najnowsza wersja aplikacji na telefony z Windows Phone zyskała nowe funkcjonalności. Darmowa funkcja CB, o którą wzbogaciła się aplikacja na Windows Phone, umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

Zobacz także: µTorrent Remote. Aplikacja do zarządzania torrentami na Nokia Lumia

Zależy nam na bezpieczeństwie naszych użytkowników, dlatego rozwijamy te rozwiązania, które przyczyniają się do jego poprawy, takie jak np. mobilne CB. Świadomość sytuacji drogowej przekłada się bowiem bezpośrednio na komfort jazdy, co czyni ją bezpieczniejszą i mniej nerwową

tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Za pomocą mobilnego CB kierowcy mogą sobie wzajemnie pomagać, co dodatkowo pozwala im chronić się przed mandatami

dodaje Bąkowski.

Kolejna nowość w tej wersji – porównywarka paliw NaviExpert – dostarcza informacji o aktualnych cenach paliw według wybranej kategorii oraz wskazuje te stacje, na których można zatankować najtaniej. Aby sprawdzić cenę benzyny, ON lub LPG, wystarczy w aplikacji wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. System sprawdza aktualne dane i wyświetla listę najbliższych stacji benzynowych, na których preferowany przez nas rodzaj paliwa jest dostępny wraz z jego ceną. Miejsca, w których ceny są najniższe, w aplikacji są oznaczone symbolem grosza.

Aplikacja NaviExpert na Windows Phone i oferowane w ramach niej usługi takie jak m.in.: mobilne CB, porównywarka cen paliw, przeglądanie codziennie aktualizowanych map z wizualizacją danych o natężeniu ruchu drogowego, śledzenie pozycji na mapie oraz wyszukiwanie punktów i adresów są bezpłatne. Aby skorzystać z usługi nawigacji należy wykupić odpowiedni abonament. Wcześniej można jednak przez miesiąc testować jej działanie za darmo.

Polecamy również: PC Remote Pro. Steruj komputerem za pomocą smartfona z Windows Phone

Pobierz NaviExpert

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama