Michał Rogowicz | 25-05-2012 12:01 |

NaviExpert dla Windows Phone, w tym dla Nokia Lumia, za darmo przez miesiąc!

naviexpert na windows phoneFirma NaviExpert wprowadza do sklepu Windows Marketplace nawigację GPS o tej samej nazwie, NaviExpert, która będzie dostępna za darmo przez miesiąc. Nawigację NaviExpert można także zainstalować na smartfonach Nokia Lumia.

NaviExpert to nawigacja online. Dzięki technologii Community Traffic wskazuje gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownik korzysta zawsze z najaktualniejszych map, uwzględniających remonty, najnowsze inwestycje czy fotoradary. Stałe połączenie online z serwerami firmy gwarantuje dostęp do bogatej, na bieżąco aktualizowanej bazy użytecznych miejsc tzw. POI (m.in. stacje paliw, restauracje, bankomaty).

Po zakończeniu miesięcznego testu, dostęp do usługi będzie można przedłużyć za pośrednictwem Marketplace.

Aplikacja i oferowane w ramach niej usługi będą dostępne w modelu płatnym. Jednak do momentu wprowadzenia płatności za usługę w Marketplace – będzie ona bezpłatna. Wkrótce NaviExpert na telefony z Windows Phone będzie dostępny także w ofertach operatorskich, w formie miesięcznych subskrypcji.

Ja bez problemu zainstalowałem NaviExpert na Nokii Lumia 800, a na Lumii 610 tej aplikacji nie widziałem dostępnej. A jak z Lumią 710 i 900? Możecie sprawdzić?

Pobierz NaviExpert z Windows Marketplace

 • Miras

  Grafika masakra w porównaniu do tej z androida

  • Michal_Rogowicz

   zgadzam się, nie prezentuje się to najkorzystniej 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama