Michał Rogowicz | 20-10-2014 16:58 |

Natural Connection. Album muzyczny nagrany w całości Nokia Lumia 930!

Natural Connection Nokia Lumia 930Dzisiaj opublikowałem recenzję smartfona Nokia Lumia 930, w której pochwaliłem aparat fotograficzny, a dzisiaj znalazłem tego potwierdzenie. Album muzyczny Natural Connection przygotował muzyk Mateusz „Gooral” Górny, a w całości został nagrany Nokia Lumia 930 z Rich Recording.

Album Natural Connection został w całości nagrany za pomocą smartfona Nokia Lumia 930, który wyróżnia się kamerą PureView 20 Mpix oraz technologią do rejestracji dźwięku – Rich Recording. Jest to rozwiązanie, które stanowi połączenie technologii mikrofonów, która rejestruje w pełni stereofoniczny dźwięk wraz z całym słyszalnym spektrum częstotliwości. Umożliwia ona nagrywanie bez zakłóceń nawet w bardzo hałaśliwych miejscach (do 140 dB) takich, jak górska polana w Beskidzie Żywieckim, gdzie nagraniu towarzyszył wiatr, szum górskiego strumienia i szelest liści. Widać to doskonale na poniższym filmiku z serii making of. Możecie również pobrać tapety na komputery oraz smartfony, a znajdziecie je w OneDrive.

Natomiast cały album do odsłuchania jest dostępny tutaj. Moim zdaniem jakość dźwięku jest bardzo dobra i gdybym nie wiedział, że został nagrany smartfonem Nokia Lumia 930, to bym wcale się nie domyślił. I pewnie większość z Was… Fachowcy od muzyki mogliby się domyślić… A Wy co sądzicie o tej całej akcji?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama