Michał Rogowicz | 07-02-2012 13:33 |

Nadchodzi biała Nokia Lumia 800 oficjalnie!

biała Nokia Lumia 800Firma Nokia oficjalnie potwierdziła, że do sprzedaży trafi multimedialny smartfon Nokia Lumia 800 w białej obudowie. Ta wersja Lumii 800 w sprzedaży pojawi się jeszcze w lutym!

Biała Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone 7.5 stanowi połączenie niepowtarzalnego wzornictwa oraz najlepszych funkcji społecznościowych. Urządzenie zapewnia także możliwość grupowania kontaktów, korzystania ze zintegrowanych wątków komunikacji oraz z przeglądarki Internet Explorer 9. Model ten wyposażony jest w zaokrąglony ekran AMOLED 3,7″ ClearBlack, który płynnie łączy się z obudową oraz procesor 1,4 GHz z akceleracją sprzętową oraz procesorem graficznym. Nokia Lumia 800 oferuje również aparat z funkcją natychmiastowego udostępniania zdjęć i obiektywem wiodącej marki Carl Zeiss, możliwość odtwarzania wideo w jakości HD, 16 GB wbudowanej pamięci oraz dostęp do usługi SkyDrive pozwalającej na przechowywanie zdjęć i dokumentów w „chmurze”.

Lumia 800 jest wyposażona także w sygnowane marką Nokia funkcje opracowane z myślą o użytkownikach systemu Windows Phone. Wśród nich są Nokia Nawigacja — wszechstronna, bezpłatna nawigacja (PND) ze wskazówkami głosowymi i specjalnym menu samochodowym, a także Nokia Muzyka z MixRadio — bezpłatna, globalna aplikacja mobilna do strumieniowej transmisji muzyki za pośrednictwem kilkuset kanałów, włączając w to lokalny katalog i możliwość personalizacji kanałów. Windows Marketplace oferuje użytkownikom Lumia ponad 60 000 aplikacji do wyboru.

Odkąd rozpoczęliśmy sprzedaż, pod koniec ubiegłego roku, Nokia Lumia 800 otrzymała entuzjastyczne recenzje na całym świecie

powiedział Ilari Nurmi, wiceprezes marketingu Produktowego Nokia.

Teraz w wersji białej, lśniąca Lumia 800 oferuje jeszcze szlachetniejszy wygląd, połączony z mocą i wydajnością ukrytymi pod smukłą obudową.

dodał.

Jak się Wam podoba biała wersja? Lepsza od poprzednich?

 

 • Znawca12

  Może biała wersja jest trochę ładniejsza od pozostałych.

  • Anonim

   przede wszystkim biały zawsze dobrze wygląda w urządzeniach elektronicznych 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama