Michał Rogowicz | 30-12-2013 12:41 |

Microsoft wprowadza kultowe aplikacje, m.in. Sapera, czy kolekcję Pasjansa

Microsoft Solitaire Collection

Microsoft Solitaire Collection

Gigant komputerowy przygotował kilka ciekawych lat, które z pewnością znacie. Jeszcze w latach 90 były to jedyne gry dostępne w Windowsie. A teraz na Windows Phone można pobrać odświeżonego Sapera, czy kolekcję gier Pasjans.

Wszystkie nowe gry zostały przygotowane przez zespół programistyczny Microsoft Studios i wspierają usługę Xbox Live. Dlatego możemy rywalizować ze znajomymi i nie tylko.

Microsoft Mahjong

Zasada gry jest bardzo prosta – polega na dobieraniu do siebie tych samych kart. Wszystko jednak wzbogacone jest ciekawą grafiką, interfejsem i ciekawymi widokami na kartach.

Cała rozgrywka jest wzbogacona przyjemną muzyką.

Microsoft Mahjong

Microsoft Minesweeper

Sapera chyba nikomu przedstawiać nie trzeba? 😀 Ja w swoim życiu kilkadziesiąt razy grywałem w popularnego Sapera, a w Windows Phone Store pojawiła się mobilna wersja Microsoft Minesweeper. Grafika oraz interfejs jest przyjemny dla oka, a każda plansza ma nieco inne tło.

Microsoft Minesweeper

Microsoft Solitaire Collection

To chyba jedna z najpopularniejszych gierek na Windowsa. W mobilnej wersji pasjansa dostępnych jest pięć układów do wyboru: Klondike, FreeCell, Spider, TriPeaks oraz Pyramid.

Microsoft Solitaire Collection

  • Kamil

    Niestety ja nic nie mogę pobrać na swoją Lumie 610

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama