Michał Rogowicz | 20-05-2014 13:28 |

Microsoft zamierza wyprodukować kolejne wersję smartfona Nokia X

Nokia XChociaż pierwszy smartfon fińskiego producenta, Nokia X, dopiero od kilku tygodni jest dostępny na rynku, to jednak Microsoft już pracuje nad kolejną generacją Nokii X. Ma się pojawić przycisk Home…

Pierwsza generacja smartfona Nokia X nie zbiera zbyt pozytywnych recenzji. Wszystko przez naprawdę wolne działanie, co opiszę w recenzji smartfona, którą opublikuje za kilka dni. Jednak sama nawigacja Here Drive według mnie działa całkiem sprawnie i muszę przyznać, że pod tym względem jest dobrze.

Wracając jednak do samego tematu wpisu, to Microsoft zamierza nadal rozwijać multimedialne smartfony Nokia X z systemem operacyjnym Android własnego autorstwa. Powód? Być może w ten sposób gigant komputerowy chce trafić do klientów, którzy poszukują prostego i taniego smartfona. Ponadto taka wersja Androida może zachęcać do wypróbowania smartfona Lumia, bądź innego producenta, ale z systemem operacyjnym Windows Phone. Jest to jakiś pomysł, ale według mnie nowa generacja Nokia X musi być lepsza.

Ponadto nowa Nokia X ma być wyposażona w przycisk Home, którego bez wątpienia teraz brakuje…

źródło: bgr.in

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama