Michał Rogowicz | 08-08-2013 10:13 |

Microsoft oferuje pakiet aplikacji Bing dla Windows Phone: News, Sports, Finance oraz Weather

Bing Finance Sports Weather NewsGigant komputerowy przygotował pakiet czterech aplikacji Bing, które mogą się przydać w codziennym użytkowaniu. Zaprezentowane programy to News, Sports, Finance oraz Weather. Nie są to żadne spektakularne aplikacje, a raczej oprogramowanie dostarczające informacji ze świata.

Cztery zaprezentowane aplikacje dostarczają informacje ze świata, sportu, finansów oraz aktualną prognozę pogody.

Bing News

Wypełniona zdjęciami aplikacja Wiadomości Bing pozwoli Ci być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi ważnych dla Ciebie kwestii. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja pozwala w prosty sposób wybrać ulubione źródła informacji. Możesz szybko przeglądać nagłówki, przechodzić do szczegółowych omówień ulubionych tematów oraz wyszukiwać najważniejsze wydarzenia dnia w zaufanych, wybranych przez Ciebie źródłach informacji z całego świata.

Bing News

Bing Sports

Aplikacja Sport Bing pozwoli Ci w prosty sposób pozostać na bieżąco z wszystkimi dyscyplinami i drużynami, które lubisz. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do ulubionych drużyn. Możesz przeglądać zawartość aplikacji w celu uzyskania omówienia najświeższych wiadomości, wyników, harmonogramów, pozycji, statystyk i nie tylko we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych, a także spersonalizować wyświetlane informacje pod kątem śledzenia lig i drużyn, którymi najbardziej się interesujesz.

Bing Sports

Bing Finance

Aplikacja Finanse Bing pomoże Ci pozostać na bieżąco z szybko zmieniającą się sytuacją rynkową oraz podjąć przemyślane decyzje finansowe. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do swojego portfela. Możesz przeglądać kolorowe wykresy prezentujące w czytelny sposób codzienne wydarzenia, a także spersonalizować listę obserwowanych pozycji w celu śledzenia portfela.

Bing Finance

Bing Weather

Aplikacja Pogoda Bing pomoże Ci przygotować się na najbliższe warunki pogodowe dzięki godzinowym, dziennym i 10-dniowym prognozom. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje atrakcyjne zdjęcia i mapy pogodowe, a jej ustawienia można łatwo dostosować pod kątem śledzenia warunków w wybranych przez Ciebie miejscach. Możesz uzyskać informacje o prognozie na kafelku Live Tile, sprawdzić mapy radarowe oraz przejrzeć historyczne informacje o pogodzie, aby zawsze mieć świadomość tego, jakie warunki napotkasz po drodze. Uwaga: niektóre funkcje mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Bing Weather

Ja to sie bardzo zastanawiam po co Microsoft przygotował takie aplikację z nazwą Bing. Po pierwsze takich programów w Windows Phone Store jest całe mnóstwo i to z pewnością lepszych. Dlatego bardzo mnie ciekawi po co gigantowi komputerowi takie aplikacje? Być może w ten sposób Microsoft chce promować markę Bing oraz usługi powiązane z tą wyszukiwarką. A Wy macie jakiś pomysł?

Co ważne – wszystkie te aplikację działają tylko i wyłącznie na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Niestety wersja 7.x musi obejść się „smakiem”. Żałujecie?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama