Michał Rogowicz | 21-04-2015 10:40 |

Microsoft: Nowe zestawy słuchawkowe Hoop by Coloud oraz Comfort Headset

Comfort HeadsetPolski oddział firmy Microsoft wprowadza nowe zestawy słuchawkowe, które można sparować z smartfonami Lumia. Nowości to Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308), które pozwalają cieszyć się każdą z tych chwil w rytmie ulubionej muzyki.

Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrepowanych ruchów. Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud rozwiązuje problem wypadania słuchawki z ucha dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiające regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Osoby uprawiające sporty plenerowe, docenią również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów.

Comfort Headset

Comfort Headset

Słuchawki douszne Comfort Headset zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy lubią wygodne słuchawki nie blokujące ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia.

Hoop by Coloud

Hoop by Coloud

Zarówno zestaw Hoop by Coloud jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu.

Hoop by Coloud

Hoop by Coloud

Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308). Dostępność i ceny

Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenie: zestaw Hoop by Coloud WH-610– 119 PLN w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym, a zestaw Comfort Headset – 49 PLN w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

źródło: informacja prasowa Microsoft

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama