Michał Rogowicz | 01-07-2014 09:57 |

Plotki: Microsoft zapowiada coś wielkiego w Windows Phone, „Średniak” Nokii na horyzoncie

Nokia Lumia 1320Postanowiłem zebrać dwie ciekawe plotki w jedną wiadomość, ponieważ obie dotyczą platformy Windows Phone. Jeden z użytkowników Twitter zapowiada coś wielkiego w świecie Windows Phone. Natomiast pod oznaczeniami Nokia RM-983, 984 i 985 ma się ukrywać nowy smartfon.

Okazuje się, że niedługo w temacie Windows Phone może stać się coś niezwykłego. Nie wiadomo dokładnie co, ale ma to być coś wielkiego. Zapowiada to niejaki @Barnacules, który napisał dość tajemniczą wiadomość. Nie jest mi to znany użytkownik, ale ponoć wiarygodność tej informacji potwierdza portal wpcentral. Jest to typowa zapowiedź, więc teraz możemy się tylko domyślać. Chodzi tylko oto, aby podgrzać atmosferę i wywołać dyskusję w sieci. I na pewno to się udało. Może chodzi o duże zmiany w Windows Phone, a może będzie to masowa premiera nowych produktów? Ta druga wydaje się prawdopodobna…

Ponoć niedługo na europejskim i światowym rynku ma zadebiutować dużo smartfonów różnych producentów. Będą to urządzenia firm, które zostały zwolnione z opłat. Mam tutaj na myśli takich producentów, jak Micromax itp.

Ponadto już niedługo na rynku powinien pojawić się „średniak”, który obecnie ukrywa się pod oznaczeniami Nokia RM-983, RM-984, RM-985.
Najprawdopodobniej będą to trzy rożne wersję sprzętu. Być może przeznaczone na kilka rynków, z różną wersją modelu LTE.

Ja przewiduje także nowy smartfon z logiem Nokia By Microsoft na obudowie. Pewnie będzie to jakiś flagowy produkt, aby od razu nowe oznaczenie utkwiło w głowach klientów.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama