michalrogowicz | 30-12-2015 12:09 |

Microsoft Lumia 950 XL. Sprzedaż wstrzymana w Niemczech i UK. W Polsce to samo?

Microsoft Lumia 950 XL
Już od początku premiery smartfona Microsoft Lumia 950 XL dochodziły głosy, że konstrukcyjne oraz pod względem oprogramowania popełniono kilka błędów. Najprawdopodobniej z tego ostatniego powodu sprzedaż Microsoft Lumia 950 XL została wstrzymana zaraz za naszą granicą oraz w Wielkiej Brytanii. W Polsce czeka nas to samo?

Największe zastrzeżenia dotyczące Microsoft Lumia 950 XL dotyczą nadmiernego zużywania baterii, ale to na pewno jest wina systemu operacyjnego lumia z windows 10. I Microsoft sam to potwierdził i obiecał naprawę tej sytuacji. Ale ponoć Użytkownicy narzekają także na wady konstrukcyjne oraz ogólną wydajność sprzętu.

Niemiecki oddział Amazonu jako pierwszy zaprzestał sprzedawać smartfony Microsoft Lumia 950 XL, który zareagował na zgłoszenia od swoich Klientów. Zdecydowano, że Microsoft najpierw poprawi egzemplarze Lumii 950 XL zanim nowe sztuki trafią do osób, które je zamówiły. Po paru dniach Microsoft Lumia 950 XL znów pojawił się w ofercie Amazona i teraz nie ma już żadnej informacji o nieprawidłowościach.

Nieco późiej, ale bardziej drastycznie zareagował brytyjski sklep Carphone Warehouse. Dostawy Lumii 950 XL przesunięto aż na trzeci tydzień stycznia 2016 roku. Powód? Ten sam co w Amazonie, ale nie napisano o co konkretnie chodzi.

Problemy nie dotyczą Microsoft Lumia 950.

Czy ktoś z Was posiada Lumia 950 XL i może potwierdzić jakieś problemy?

Polskiego rynku też to będzie dotyczyć?

źródło: windowscentral

 • Krystian Gonera

  Ja swoją zamieniłem na 950 i wszystko działa poprawnie. Xl się resetowała i bateriaszybko padała.

 • Demoll

  działa jak zloto 950xl nie mam zadnych problemów bateria tak samo jak lumia 1520 trzyma, nie wiem czy to dużo czy mało dla mnie jest bardzo dobrze, laduję do pełna w niecała godzinkę tego nie ma żaden inny telefon, szybkość najwyższych lotow, brak zawieszania, aplikacje office działa jak bajka. nie wiem co się dzieje za innymi lumiami, dziwi mnie to ze jakies problemy sa, ja nie widze zadnych, perfekcyjna sluchawka. może ludziom się powoli strony web otwierają już zawartość web w jakiejś aplikacji i na tej podstawie oceniają ze wolno chodzi innego wytłumaczenia nie widze, sam system działa perfekcyjnie, stare aplikacje nie przerkompilowane pod nowe sdk wyswietlajace web dzialaja nie najszybciej ale wystarczy przepuscic kod przez nowy „kompilator” i po sprawie, Owszem jak wlecze nitro nation i pogram 2 godzin to baterii nie ma ale to każdy jeden telefon przy grafice 3d tak się zachowa.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama