Marek | 14-12-2015 09:13 |

Microsoft Lumia 850 na nowych zdjęciach. Bardzo wyraźne

Microsoft Lumia 850
Niedawno publikowałem zdjęcia prezentujące najnowszego, niezaprezentowanego jeszcze smartfona Microsoft Lumia. Jednak wtedy były one bardzo nie wyraźne. Tym razem mam dla Was grafiki reklamowe, które pokazują smartfona Microsoft Lumia 850 w pełnej krasie.

Nowe zdjęcia wyciekły również w Chinach, na tym samym serwisie co wcześniej. Jednak tym razem są one bardzo, bardzo wyraźne i chyba bardziej już nie mogą. Na zdjęciach widzimy dwie wersję smartfona Microsoft Lumia 850. Jest to biała i czarna wersja, ale nie wiadomo, czy jest to podstawowy rozmiar, czy Lumia 850 XL.

Design jest podobny do innych Lumii, choć teraz postrzegam delikatne podobieństwo do iPhone. Wydaje mi się, że ramka telefonu była wzorowana na produkcie Apple, co sądzicie?

Nowych informacji o specyfikacji nie podano, więc musimy się skupić na wcześniejszych doniesieniach. Na przodzie ma być ekran IPS o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Prawidłowe działanie systemu Windows 10 Mobile ma zapewnić 8-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 617 o taktowaniu 1,5 GHz. Za przetwarzanie grafiki ma odpowiadać Adreno 405 (OpenGL ES 3.1). Na pewno nie zabraknie także wydajnego i ciekawego aparatu fotograficznego, modułów komunikacyjnych – GPS, WiFi, Bluetooth, może NFC? Czas pokaże…

źródło: baidu.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama