michalrogowicz | 07-01-2016 10:37 |

Microsoft Lumia 650. Znamy specyfikację oraz wygląd

Microsoft Lumia 650
O smartfonie Microsoft Lumia 650 pisałem już wielokrotnie, ale za każdym razem były to nieoficjalne wiadomości. Tym razem nie jest inaczej, ale mamy nieco więcej informacji. Ponoć ujawniono specyfikację techniczną smartfona Microsoft Lumia 650 oraz wygląd. Opublikowano bardzo wyraźne zdjęcie. Wydaje się, że Lumia 650 będzie wyglądać naprawdę bardzo ładnie…

Specyfikacja techniczna modelu Lumia 650 została ujawniona w serwisie Venturebeat. Może nie będzie to smartfon z najwyższej półki, ale na pewno będzie prezentował się oryginalnie i pięknie, ale po kolei…

Posiadacze Microsoft Lumia 650 będą mogli skorzystać z 5-calowego ekranu o rozdzielczości 1280×720 pikseli. W jakiej technologii będzie wykonany wyświetlacz? Tego niestety nie ujawniono… Zainstalowany system operacyjny to oczywiście Windows 10 Mobile.

Prawidłowe funkcjonowanie sprzętu ma zapewnić procesor Qualcomm Snapdragon 210, który nie jest cudem techniki. Pamięć operacyjna wynosi 1 GB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB, ale w każdej chwili można skorzystać z slotu microSD.

Microsoft Lumia 650 będzie mieć także aparat fotograficzny 8 Mpix oraz przednią kamerę 5 Mpix. Dodatkowo w konstrukcji nie zabraknie WiFi, Bluetooth 4.1, NFC, microUSB, jack 3.5 mm oraz, to nie jest pewne, LTE.

Akumulator ma mieć 2000 mAh pojemności, nieco mało prawda?

Konstrukcja Lumii 650 jest metalowa, co naprawdę może się podobać. Na zdjęciu Microsoft Lumia 650 wygląda naprawdę fajnie, ale jestem ciekaw jak wypadnie, gdy weźmie się ją do ręki.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama