Marek | 16-12-2015 15:01 |

Microsoft Lumia 650 uchwycona. Podoba się?

Microsoft Lumia 650 Microsoft Lumia 650 uchwycona. Podoba się?
Jest niemal pewne, że Microsoft zamierza zmienić swoją politykę i w 2016 roku zamierza wyprodukować i sprzedawać droższe i wydajniejsze smartfony. Zamiast tanich low-endów mają przyjść inne urządzenia, m.in. Lumia 850, czy ujawniony właśnie teraz Microsoft Lumia 650. Co zaoferuje? Tego niestety jeszcze nie ujawniono, ale co nieco można wywnioskować po przeanalizowaniu zdjęć.

Fotka przedstawiająca smartfona Microsoft Lumia 650 została ujawniona w chińskim serwisie. Swoją drogą w ostatnim czasie wszystkie przecieki pojawiają się właśnie tam. Widocznie jest tam ktoś kto ma dostęp do planów Microsoftu i je po prostu zdradza. A może to sam Microsoft odpowiada za ten kontrolowany wyciek? Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo w ten sposób można podgrzać atmosferę przed premierą. Samsung i Apple od dawna takie praktyki stosują, choć się do tego nie przyznają.

Z samych fotek smartfona Lumia 650 niewiele można wywnioskować, ale na pewno będzie to wyświetlacz o przekątnej 5 cali (lub nieco mniejszej). Zainstalowany system operacyjny to Windows 10 Mobile, innej opcji nie przewiduje. Jak tak patrze na zdjęcia to wydaje mi się, że Microsoft Lumia 650 ma mieć dwa głośniki z przodu. Mam nadzieje, że to nie są atrapy i będzie to dźwięk stereo.

Na pewno także nie zabraknie przedniego i tylnego aparatu fotograficznego, Bluetooth, WiFi, microUSB, jack 3.5 mm.

Ponadto powinien być tańszy od Lumia 850, ale jak to naprawdę będzie to czas pokaże.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama