Michał Rogowicz | 12-05-2015 15:37 |

Kup Microsoft Lumia 640, 640XL lub 535 i otrzymaj w prezencie robot Sphero

Microsoft Lumia Sphero 2.0Polski odział firmy Microsoft Mobile Devices and Services poinformował o nowej promocji. W zamian za zakup smartfonów Microsoft Lumia 640, 640XL lub 535, KLient otrzyma jeden egzemplarza robota Sphero. I to kompletnie za darmo!

Na kupujących smartfony Microsoft Lumia czekają prezenty – roboty Sphero 2.0 (kulka sterowana smartfonem lub tabletem). By wziąć udział w akcji promocyjnej należy pobrać aplikację Promocje i Konkursy i za jej pomocą wysłać do organizatora zgłoszenie przez odpowiedni formularz. Na użytkowników smartfonów Lumia czeka 1000 robotów Sphero 2.0.

Promocja dotyczy trzech modeli:

Microsoft Lumia 640,
Microsoft Lumia 640XL,
Microsoft Lumia 535.

Po zweryfikowaniu zgłoszeń, uczestnicy otrzymają robota na podany podczas zgłoszenia adres.

Sphero. Co to jest?

Robot Sphero 2.0 to najnowsza wersja kulki-robota, która dostarczy mnóstwo wyśmienitej zabawy dla przyjaciół i rodziny. Zdalnie sterowana zabawka porusza się z prędkością 2m/sek i świeci 3 razy jaśniej od poprzednika. Intuicyjny interfejs urządzenia pozwala udoskonalać technikę jazdy i kontrolę nad kulką. Wraz z poprawianiem umiejętności użytkowników Sphero 2.0 będzie zwiększało prędkość. Im więcej się jej używa i im sprawniej operuje, wzrasta również wybór kolorów, którymi świeci oraz dostępnych funkcji.

Promocja będzie trwać do końca maja 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin znajdziecie tutaj.

źródło: informacja prasowa Microsoft Polska

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama