Michał Rogowicz | 06-05-2015 15:08 |

Heyah: Codziennie do wygrania 5 sztuk Microsoft Lumia 535!

Microsoft Lumia 535
Marka Heyah startuje z nowym konkursem, w którym można wygrać codziennie aż 5 multimedialnych smartfonów Microsoft Lumia 535. Akcja skierowana jest dla użytkowników nowej oferty Smart na kartę i na abonament Heyah. Zadanie nie jest trudne…

Jak wygrać?

Zasady uczestnictwa w konkursie są proste i polegają na gromadzeniu jak największej liczby punktów. Te użytkownik otrzymuje już za samą aktywację dowolnego z pakietów Smart (S, M, L lub XL) w Heyah, która jest jednoznaczna z dołączeniem do konkursu, aktywację startera Smart w Heyah na kartę (50 pkt) lub podpisanie umowy na abonament w Heyah (100 pkt). Co więcej, za polecenie konkursu i nowej smartfoNOWEJ Heyah swoim znajomym zwiększa się szanse w walce o nagrodę, otrzymując jednorazowo nawet 100 dodatkowych punktów. Pełna lista aktywności premiowanych punktami jest dostępna w regulaminie.

Codziennie przez cały okres trwania konkursu, czyli do 11 czerwca, pięć osób z największą liczbą zgromadzonych punktów wygrywa smartfona Microsoft Lumia 535!

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie heyahsmartfonowa.pl.

Co to jest za oferta?

Nowa oferta Heyah to cztery proste pakiety Smart na kartę lub na abonament, których podstawowym elementem są duże paczki Internetu. Oferta Smart jest skrojona pod potrzeby tych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez cyfrowej rzeczywistości. Dlatego towarzyszący konkurs pozwala internetowym maniakom zdobyć potrzebne narzędzie, by móc być online zawsze, kiedy tylko ma się na to ochotę.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama